Nemokamas sekmadienis Valdovų rūmuose

Renginio data: 2021m.Liepos0725 d.10:00 - 18:00 Visi renginiai
Valdovų rūmai
Aktualu iki 2021-07-25
Renginio tipas:
Kiti renginiai
Renginio tipo nr.:
27

Visus, karštas vasaros dienas leidžiančius mieste, atgaivai kviečiame pasivaikščioti po Valdovų rūmus!

Jūsų laukia ne tik 250 naujų eksponatų, dr. Prano Kiznio paveikslų galerija ir dvi tarptautinės portretų parodos – „Lenkijos karaliaus ir Lietuvos didžiojo kunigaikščio Stanislovo Augusto Poniatovskio (1764–1795) reprezentacinis portretas“ bei „Vilniaus pilių išvaduotojas. Boguslavo Radvilos portretas“. Mes Jums siūlome tris NAUJAS parodas: „VARDAN LAISVOS LIETUVOS. JAV lietuvių paramos Lietuvai tradicija“, „Vilniaus pilių istorinė ikonografija“ (IV maršrute) ir „XIII a. žingsniai Vilniaus Žemutinėje pilyje. Unikali avalynė iš Valdovų rūmų archeologinių tyrimų“ (I maršrute).


Besilankančiuosius Valdovų rūmų muziejuje pirmą kartą ar norinčiuosius išsamiau susipažinti su ekspozicijomis kviečiame dalyvauti muziejaus gidų vedamose ekskursijose.

11.00 val. Apžvalginė ekskursija (I–II maršrutai) su muziejaus gidu užsiregistravusiems pavieniams lankytojams. Registracija į ekskursiją

14.00 val. Apžvalginė ekskursija (I–II maršrutai) su muziejaus gidu užsiregistravusiems pavieniams lankytojams. Registracija į ekskursiją

Ekskursijos kaina

Užsiregistravusiam pavieniam lankytojui – 2,00 € + nemokamas lankytojo bilietas.

Jeigu norite savarankiškai susipažinti su muziejaus erdvėmis ir eksponatais, siūlome išbandyti muziejaus audiogidą, kurį už 1 Eur galite įsigyti muziejaus kasose.


Informacija teikiama tel. (8 5) 262 0007, el. p. ekskursijos@valdovurumai.lt

Kviečiame apsilankyti!

Paskutiniai lankytojai įleidžiami likus valandai iki muziejaus uždarymo.

Publikuota: 2021-07-20 15:21 Atnaujinta: 2021-07-21 10:01
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika