MIDSUMMER VILNIUS 2021: ANDRIUS MAMONTOVAS

Renginio data: 2021m.Liepos0723 d.21:00 - 23:00 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2021-07-23
Renginio tipas:
Koncertas
Renginio tipo nr.:
12

Regis, dar visai neseniai vykęs normalus gyvenimas liko užmaršty, o nauja realybė ir pakitusios sąlygos tapo šiandienos įprastybe. Daugelis sunkiai atsimename, ką reiškia be jokios baimės stovėti sausakimšoje minioje ir kartu su ja iškėlus rankas į dangų dainuoti, šokti bei patirti viską užliejančios muzikos pilnatvę.

Liepos 23 d. Andrius Mamontovas visiems „Midsummer Vilnius“ lankytojams padės sugrįžti į įprastą gyvenimą, kviesdamas prisiminti, kaip pasaulis atrodė iki pandemijos, kokios dainos ir kūriniai skambėjo koncertuose bei festivaliuose.

Kiekvienas A. Mamontovo pasirodymas scenoje, kaip ir pati muzika, – ieškanti naujų formų, kokybiška, išskirtinė patirtis. Šįsyk atlikėjas susirinkusiuosius ne tik džiugins visiems gerai žinomais kūriniais, bet ir leis bent šiek tiek prisiliesti prie šiais metais pasirodysiančio naujo albumo.

Daugiau informacijos apie festivalį: www.midsummervilnius.com

Publikuota: 2021-06-01 10:47 Atnaujinta: 2021-06-02 11:55
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika