Virtualus pasivaikščiojimas po parodą su dr. Aleksiejumi Luchtanu

Renginio data: 2021 m.Birželio0611 d.10:00 - 2021 m.Birželio0614 d.00:00 Visi renginiai
Aktualu iki 2021-06-14
Renginio tipas:
Filmas
Renginio tipo nr.:
10

Kviečiame virtualiai pavaikštinėti po parodą, skirtą lietuvių kariniam elitui, ir kartu su archeologu dr. Aleksiejumi Luchtanu leistis į turiningą ekskursiją. Per virtualų pasivaikščiojimą išgirsite įdomių detalių apie parodoje „Kariauti pratusi tauta. Lietuvių karinis elitas XIII–XIV a.“ eksponuojamas vertybes, taip pat galėsite daugiau sužinoti apie ankstyvųjų ginklų gamybos subtilybes, anuometinio kario aprangos elementus, našystos ypatumus arba specifinius gyvenimo ir laidosenos papročius.

Virtualų pasivaikščiojimą galite peržiūrėti Valdovų rūmų muziejaus paskyroje socialiniame tinkle „Youtube“

Doc. dr. Aleksiejus Luchtanas – Vilniaus universiteto dėstytojas, vienas ryškiausių šalies archeologų, kurio pagrindinė mokslinės veiklos sritis – bronzos ir ankstyvojo geležies amžiaus (I tūkstantmetis pr. Kr.) bei ankstyvųjų viduramžių gyvenviečių ir laidojimo paminklų tyrinėjimai. Didelę dalį savo profesinės veiklos archeologas skyrė ir vieno iš valstybės formavimosi laikotarpio centrų, Kernavės senosios gyvenvietės, tyrimams. Valstybės kūrimosi laikotarpio karys – ir šios parodos epicentras. Kur ir kuo jis gyveno? Prieš ką ir kokiais ginklais kariavo? Į šiuos ir kitus klausimus atsakymų buvo ieškoma per šią virtualią ekskursiją.

Parodos eksponavimo laikui artėjant į pabaigą, kviečiame nepraleisti progos ją pamatytu savo akimis!

Publikuota: 2021-05-28 14:14 Atnaujinta: 2021-06-16 15:12
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika