Ekskursija „Valdovų virtuvė – nuo kasdienybės iki prabangos“

Renginio data: 2020m.Lapkričio1107 d.11:00 - 12:00 Visi renginiai
Valdovų rūmai
Aktualu iki 2020-11-07
Renginio tipas:
Teminė ekskursija
Renginio tipo nr.:
5

Apgailestaujame, kad dėl koronaviruso (COVID-19) prevencijos šalyje negalėsime Jūsų pakviesti į šią ekskursiją. Kai tik epidemiologinė situacija leis, susisieksime su visais užsiregistravusiaisiais ir pakviesime susitikti Valdovų rūmų muziejuje. 

Ne vienam turbūt teko išgirsti sakant „Pusryčius valgykite kaip karalius, pietus – kaip princas, o vakarienę – kaip vargšas“ arba „Valgyti yra būtina, bet gerai valgyti yra menas“. Kodėl tokie ar panašūs posakiai pasiekė mūsų dienas ir kartais nuskamba iš šiuolaikinių virėjų lūpų? Kiek tiesos slypi frazėje „Pasakyk, ką valgai, o aš pasakysiu, kas esi“? Ekskursijos metu ieškosime atsakymų į šiuos ir kitus klausimus, susipažinsime su maisto gaminimo ypatumais XVI–XVII a., virtuvės rakandais bei valdovo stalo etiketo taisyklėmis. Pabaigoje kaip tikri gurmanai žvilgtelėsime į valdovo virtuvės prieskonių lentyną, sužinosime, kokie prieskoniai buvo saugomi valdovo iždinėje, ir pasitikrinsime, ar būtume galėję tarnauti valdovo virtuvėje. Jūsų uoslės lauks išbandymas!

 

Ekskursijos kaina
Užsiregistravusiam lankytojui – 2,00 Eur + lankytojo bilietas (I+III maršrutai)

Ekskursija vedama lietuvių kalba ne didesnei nei 25 asmenų grupei

Piešinio autorė Lina Itagaki

Publikuota: 2020-10-14 14:50 Atnaujinta: 2020-10-30 10:23
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika