Ekskursija po parodą „ISTORIJA IR ATMINTIS. Romano Borisovo akvarelės“ su muziejaus gidu. Nemokamas sekmadienis Valdovų rūmuose

Renginio data: 2020m.Spalio1025 d.14:00 - 15:00 Visi renginiai
Valdovų rūmai
Aktualu iki 2020-10-25
Renginio tipas:
Teminė ekskursija
Renginio tipo nr.:
5

Paroda „ISTORIJA IR ATMINTIS. Romano Borisovo akvarelės“ kviečia lankytojus į neakivaizdinę kelionę po geografinę erdvę, kurioje kūrėsi ir egzistavo senoji Lietuvos valstybė, formavosi lietuvių kultūra, mokslas, raštija. Keliaudami po Lietuvos Didžiąją Kunigaikštystę ir jos sostinę Vilnių, užklysdami į Rytų Prūsiją, kalbėsimės apie istorinės atminties išsaugojimo svarbą, šiandieninės laisvos ar nelaisvos visuomenės santykį su praeities kultūrine tradicija.

Nenorintys gilintis į „sunkias“ istorines ar politines peripetijas turės puikią progą patirti teigiamų emocijų, grožėdamiesi dailininko R. Borisovo kelionių įspūdžiais, meistro rankai vedžiojant grakščiai nugulusiais ant popieriaus lakštų.

Pasklaidykime nykstančio paveldo metraštį kartu su muziejaus gidu.

Ekskursijos kaina

Užsiregistravusiam pavieniam lankytojui – 2,00 € + nemokamas lankytojo bilietas
Ekskursija vedama lietuvių kalba ne didesnei nei 15 asmenų grupei.

Primename, kad dėl COVID-19 ligos profilaktikos ir kontrolės registracija į ekskursiją PRIVALOMA.

Publikuota: 2020-10-21 15:39 Atnaujinta: 2020-10-21 16:40
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika