„Šarlis Aznavūras“ (Aznavour by Charles)

Renginio data: 2020m.Rugpjūčio0813 d.21:30 - 23:00 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2020-08-13
Renginio tipas:
Festivaliai
Renginio tipo nr.:
9

„Šarlis Aznavūras“ (Aznavour by Charles, 2019)

Trukmė – 83 min.
Šalis – Prancūzija
Režisieriai – Marc di Domenico, Charles Aznavour
Žanras – dokumentika
Cenzas – N13
Kalba – prancūzų
Subtitrai – lietuvių

„Matėte mane scenoje, iš toli, iš arčiau… Matėte nuotraukose, iš kurių, tarytum, susideda mano gyvenimas. Matėte mane, bet nenumanote, kad ir aš jus mačiau.“ Charles Aznavour

Charles’is Aznavouras (tikr. Shahnouras Varinagas Aznavourianas) – legendinis armėnų kilmės prancūzų šansonjė, kompozitorius, aktorius, kurio dainos plačiai pasklido po visą pasaulį: per bene 80 metų trukusią karjerą Prancūzijos Franku Sinatra vadintas dainininkas surengė koncertus 90-yje pasaulio šalių, nuo JAV iki Japonijos, pardavė daugiau nei 180 mln. įrašų. „Labiau dainuojančiu aktoriumi nei vaidinančiu dainininku“ save laikęs kūrėjas sukūrė vaidmenis daugiau nei 70 kino juostų. 1998 m. CNN televizija jam skyrė „Amžiaus scenos artisto“ vardą.

2018 m., būdamas 94-ių, dainininkas paliko šį pasaulį. Mažai kas žino, kad nuo 1948 m., kai iš Édith Piaf gavo dovanų savo pirmąją kamerą, Charles’is nebepaleido jos iš rankų. Kamera jį lydėjo visur – Aznavouras filmavo savo gyvenimą, o jo gyvenimas priminė filmą. Galbūt tokį, kokį sukūrė režisierius Marcas Di Domenico, kuriam paskutiniaisiais gyvenimo metais Aznavouras patikėjo iki tol nepaliestą savo videoarchyvą. „Šarlis Aznavūras“ – tai legendinio dainininko filmas-dienoraštis, iliustruotas žymiausiomis jo dainomis.


Bilietus galite įsigyti čia.


Organizuoja VšĮ „Kino pasaka“

 

Publikuota: 2020-07-22 17:05 Atnaujinta: 2020-07-24 18:14
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika