Ekskursija po parodą su muziejaus gidu (11 28)

Renginio data: 2019m.Lapkričio1128 d.18:00 - 19:30 Visi renginiai
Valdovų rūmų Lankytojų vestibiulis
Aktualu iki 2019-11-28
Renginio tipas:
Teminė ekskursija
Renginio tipo nr.:
5

Ekskursija po tarptautinę parodą „RADVILOS. Kunigaikščių istorija ir paveldas“ užsiregistravusiems pavieniams lankytojams su Valdovų rūmų muziejaus gidu

„Šiame varde atpažįstama Lietuva“, – maždaug taip XVI a. apie kunigaikščius Radvilas kalbėjo amžininkai. Ir iš tikrųjų Radvilų giminė daugeliui Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės ir visos Abiejų Tautų Respublikos tradicijų paveldėtojų (ne tik lietuvių, bet ir lenkų, baltarusių ar ukrainiečių) siejasi su senosios Lietuvos valstybės istorija, kova už valstybės suverenumą, gausiu ir turtingu meniniu paveldu, konfesiniais santykiais, kultūra, mokslu, ūkiu ir kt. Kelis šimtmečius kunigaikščiai Radvilos, nors kartais ir konkuruodami su kitomis didikų giminėmis, dažnai lemdavo Lietuvos valstybės ir visuomenės raidos procesus, neretai buvo faktiškieji Lietuvos valdovai.

Radvilų paveldo reliktai, dėl įvairių istorinių aplinkybių pasklidę po Europą ir visą pasaulį, trumpam sugrįžo į giminės pradžią bei plačios veiklos erdvę menantį kraštą ir laukia Jūsų!

Ekskursijos kaina

Užsiregistravusiam pavieniam lankytojui – 2,00 Eur + lankytojo bilietas

Ekskursijos vedamos ne didesnėms nei 25 asmenų grupėms.

Publikuota: 2019-11-20 13:48 Atnaujinta: 2019-11-26 08:08
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika