Pasakojimo dirbtuvės „Įtraukianti istorija: pasakojimo menas“ su Raphaeliu Rodanu

Renginio data: 2019 m.Rugsėjo0923 d.10:00 - 2019 m.Rugsėjo0924 d.16:00 Visi renginiai
Aktualu iki 2019-09-24
Renginio tipas:
Kultūros renginys
Renginio tipo nr.:
30

Šios dviejų dienų dirbtuvės vyks anglų kalba nuo 10.00 val. iki 16.00 val., 13.00 val. numatoma vienos valandos pertrauka.

Gidai, mokytojai, edukatoriai, dėstytojai, taip pat visi, kam įdomu ir smalsu, yra kviečiami į dviejų dienų dirbtuves „Įtraukianti istorija: pasakojimo menas“. Pasakojimo dirbtuvėse sužinosite, kaip tekstą paversti įdomiu ir gyvu žodiniu pasakojimu, kuris ne tik žadintų jūsų klausytojų vaizduotę, bet ir skatintų juos domėtis istorija savarankiškai.

Dirbtuvėse kartu su dalyviais:

  • sužinosite, kuo tekstas skiriasi nuo žodinio pasakojimo, kas yra žodinio pasakojimo autorius ir skyrybos ženklai;
  • sužinosite, ką auditorijai kalba jūsų kūnas, kai pasakojate istoriją žodžiu;
  • sužinosite, kokia yra gero žodinio pasakojimo struktūra;
  • patirsite ir suprasite, kaip į jūsų sakomus žodžius reaguoja auditorija, kaip ji juos supranta ir įsimena;
  • išmoksite, kaip atskirti grūdus nuo pelų ir palikti tik tai, kas būtina ir reikalinga jūsų auditorijai išgirsti, kad ji jus geriausiai suprastų;
  • suprasite, kodėl mažiau yra daugiau;
  • sužinosite ir išbandysite, kaip, pasitelkiant jusles ir savo asmeninę patirtį, paversti pasakojimą realistišku ir gyvu.

Dirbtuvėse bus pateiktos istorinės temos, kurias plėtosime ir spalio 19 dieną, šeštadienį. Dalyvius kviesime išbandyti savo pasakojimo įgūdžius viešame renginyje Valdovų rūmuose. Dirbtuvės nemokamos, bet vietų skaičius labai ribotas. Norinčiuosius dalyvauti prašome užpildyti šią anketą. Pirmenybę teiksime tiems, kurie tikrai bus pasiryžę dalyvauti pasakojimo renginyje.

Dalyviai gaus kvalifikacijos kėlimo pažymėjimus.

Raphaelis Rodanas yra ne vieną apdovanojimą pelnęs teatro kūrėjas ir pasakotojas. 2008 m. jis baigė Scenos kalbos ir dramos mokyklą Hardurfe, savo gimtajame Izraelyje. Aktorinio meistriškumo įgūdžius tobulino Londono scenos meno mokykloje „Actors’ Temple“ (Jungtinė Karalystė). Izraelyje dirbo teatro režisieriumi su jaunais arabų ir žydų aktoriais, kaip komunikacijos būdą naudodamas teatro sceną. Persikėlęs į Europą, organizuoja istorijų pasakojimo (storytelling) dirbtuves, rengia pasirodymus visose Europos šalyse. Kartu su Sahandu Sahebdivaniu įkūrė Mezrabo pasakojimo mokyklą (Mezrab Storytelling School). Jos tikslas – senąjį pasakojimo meną susieti su aktualiausiomis šiandienos problemomis. www.raphaelrodan.com

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba

Publikuota: 2019-09-11 16:11
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika