Pasakojimo dirbtuvės „Įtraukianti istorija: pasakojimo menas“ su Milda Varnauskaite

Renginio data: 2019 m.Rugpjūčio0821 d.10:00 - 2019 m.Rugpjūčio0822 d.16:00 Visi renginiai
Aktualu iki 2019-08-22
Renginio tipas:
Kultūros renginys
Renginio tipo nr.:
30

Šios dviejų dienų dirbtuvės vyks lietuvių kalba nuo 10.00 iki 16.00 val., 13.00 val. numatoma vienos valandos pertrauka.

Gidai, mokytojai, edukatoriai, dėstytojai, taip pat visi, kam įdomu ir smalsu, yra kviečiami į dviejų dienų dirbtuves „Įtraukianti istorija: pasakojimo menas“. Pasakojimo dirbtuvėse sužinosite, kaip tekstą paversti įdomiu ir gyvu žodiniu pasakojimu, kuris ne tik žadintų jūsų klausytojų vaizduotę, bet ir skatintų juos domėtis istorija savarankiškai.

Dirbtuvėse kartu su dalyviais:

  • sužinosite, kuo tekstas skiriasi nuo žodinio pasakojimo, kas yra žodinio pasakojimo autorius ir skyrybos ženklai;
  • sužinosite, ką auditorijai kalba jūsų kūnas, kai pasakojate istoriją žodžiu;
  • sužinosite, kokia yra gero žodinio pasakojimo struktūra;
  • patirsite ir suprasite, kaip į jūsų sakomus žodžius reaguoja auditorija, kaip ji juos supranta ir įsimena;
  • išmoksite, kaip atskirti grūdus nuo pelų ir palikti tik tai, kas būtina ir reikalinga jūsų auditorijai išgirsti, kad ji jus geriausiai suprastų;
  • suprasite, kodėl mažiau yra daugiau;
  • sužinosite ir išbandysite, kaip, pasitelkiant jusles ir savo asmeninę patirtį, paversti pasakojimą realistišku ir gyvu.

Dirbtuvėse bus pateikta istorinė tema, kurią plėtosime ir rugpjūčio 23 dieną, penktadienį. Dalyvius kviesime išbandyti savo pasakojimo įgūdžius viešame renginyje Valdovų rūmuose. Dirbtuvės nemokamos, bet vietų skaičius labai ribotas. Norinčiuosius dalyvauti prašome užpildyti šią anketą. Pirmenybę teiksime tiems, kurie tikrai bus pasiryžę dalyvauti pasakojimo renginyje.

Šias dirbtuves ves profesionali istorijų pasakotoja ir Baltic Storytelling Centre įkūrėja Milda Varnauskaitė. Milda yra baigusi Mezrab Storytelling School Amsterdame, ten šiuo metu gyvena ir kuria. 

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba

Publikuota: 2019-08-07 12:24 Atnaujinta: 2019-08-20 12:23
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika