Vilniaus festivalio koncertas „Baroko orkestras „Il Pomo d’Oro“ pristato Edgarą Moreau“

Renginio data: 2019m.Birželio0608 d.19:00 - 21:00 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didžioji renesansinė menė
Aktualu iki 2019-06-08
Renginio tipas:
Koncertas
Renginio tipo nr.:
12
Atlikėjai
Tarptautinis baroko orkestras IL POMO D’ORO
Solistas EDGAR MOREAU (violončelė, Prancūzija)
 
Programa
JOHANN ADOLF HASSE – Fuga ir Grave g-moll
GIOVANNI BENEDETTO PLATTI – Koncertas violončelei, styginiams ir basso continuo D-dur, D-WD 650
FRANCESCO DURANTE – Koncertas styginiams Nr. 2 g-moll
ANTONIO VIVALDI – Koncertas violončelei, styginiams ir basso continuo a-moll, RV 419
JOHANN ADOLF HASSE – Sinfonia g-moll, op. 5 Nr. 6
GEORG PHILIPP TELEMANN – Divertismentas B-dur, TWV 50:23
LUIGI BOCCHERINI – Koncertas violončelei ir styginiams D-dur, G. 47
 
Pirmą kartą į Lietuvą atvyksta tarptautinis baroko orkestras „Il Pomo d’Oro“, susibūręs 2012 m. Italijoje. Jo akiratyje – baroko ir klasicizmo epochų operos ir instrumentiniai kūriniai.

Orkestras yra pelnęs nemažai nominacijų ir apdovanojimų. Tai net keli „Echo Klassik“ įvertinimai, 2018 m. „Grammy“ klasikos nominacija už G. F. Händelio operos „Otonas“ įrašą bei „Gramophone“ Metų orkestro nominacija. Sceninius ir instrumentinius kūrinius „Il Pomo d’Oro“ įrašinėja su žymiais atlikėjais: mecosopranais Joyce DiDonato ir Ann Hallenberg, kontratenorais Jakubu Józefu Orliński, Franco Fagioli, Maxu Emanueliu Cencic, Xavieru Sabata, smuikininku ir altininku Shunske Sato, klavesinistu Francesco Corti ir kitais. Kolektyvas bendradarbiauja su įvairiais dirigentais, tarp jų – Riccardo Minasi, Stefano Montanari, George Petrou, Enrico Onofri. Nuo 2016 m. orkestrui vadovauja dirigentas Maximas Emelyanychevas.

Paryžiuje gimęs prancūzų violončelininkas Edgaras Moreau su orkestrais koncertuoja nuo 11 metų. Būdamas trylikos, pradėjo studijuoti Paryžiaus konservatorijoje, penkiolikos laimėjo Jaunojo solisto prizą M. Rostropovičiaus violončelininkų konkurse Paryžiuje, o septyniolikos pelnė antrąją vietą Tarptautiniame P. Čaikovskio konkurse Maskvoje. E. Moreau yra pasirodęs su tokiomis įžymybėmis kaip Valery Gergievas, Gidonas Kremeris, Andrásas Schiffas, Yuri Bashmetas, Krzysztofas Pendereckis, Gustavo Dudamelis, Renaud Capuçonas, Khatia Buniatishvili ir kiti.

2016 m. Edgaras Moreau su „Il Pomo d’Oro“ orkestru pelnė „Echo Klassik“ apdovanojimą už J. Haydno koncertų violončelei ir orkestrui įrašą.


Bilietų kainos
15, 20, 30, 40 Eur

Koncerto rengėja – Lietuvos nacionalinė filharmonija.
Daugiau informacijos ir bilietai internetu – http://www.filharmonija.lt/lt/bilietai-ir-informacija.html

Publikuota: 2019-04-24 10:19 Atnaujinta: 2019-05-03 10:10
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika