Teatralizuotas pokalbis su šokio ir kostiumų iliustracijomis „Meilus turnyras. Šokis, išvaizda, elgsena Renesanso ir Baroko laikais“

Renginio data: 2019m.Balandžio0413 d.13:00 - 14:30 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didžioji renesansinė menė
Aktualu iki 2019-04-13
Renginio tipas:
Visi renginiai
Renginio tipo nr.:
1

Nėra, o ir negalėjo būti didesnio malonumo už šokį. Jis tarsi elegantiškas turnyras be žirgų ir iečių, į muzikos sukeltą sūkurį įtraukdavo brokato ir aksomo drabužius vilkinčius valdovus ir aukštakilmius… Norėdami aktualinti istorines tradicijas, kai ypatingomis progomis varžydavosi įvairūs menai ir buvo rengiami stilizuoti jų turnyrai Torneo amoroso, kviečiame į ypatingą renginį. Teatralizuoto pokalbio metu leidinių apie gyvensenos kultūrą autorius, Prancūzijos meno ir literatūros ordino riteris prof. dr. Eugenijus Skerstonas ir istorinio šokio žinovė Jūratė Vičienė kvies išsamiau susipažinti su XV, XVI ir XVII šimtmečių grožio kanonais, dvaro šokių traktatuose aprašytais judesiais bei elgsenos taisyklėmis. Istorinius šokius atliks Renesanso ir Baroko epochų kostiumais pasidabinę ansamblio „Banchetto musicale“ šokėjai bei choreografijos specialybės studentės.

Publikuota: 2019-04-05 12:11 Atnaujinta: 2019-04-05 13:45
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika