Opera po žvaigždėmis

Renginio data: 2018m.Liepos0725 d.20:30 - 22:30 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2018-07-25
Renginio tipas:
Festivaliai
Renginio tipo nr.:
9

Solistai: LIUDAS MIKALAUSKAS ir JOMANTĖ ŠLEŽAITĖ

Lietuvos Kamerinis Orkestras, dirigentas MODESTAS PITRĖNAS

Trečius metus iš eilės vidurvasarį Lietuvos sostinės širdis taps pagrindiniu traukos centru kultūros mylėtojams. Liepos 16-27 dienomis LDK Valdovų rūmų kieme įsikurs festivalis „Midsummer Vilnius“ su kokybiška kultūrine programa, kurią sudarys 10 itin plataus meninio spektro pasirodymų – nuo šiuolaikinės muzikos, specialių projektų bei teatro iki operos.

Jau tradicija tapęs festivalio „Midsummer Vilnius“ renginys „Opera po žvaigždėmis“ kiekvienais metais tampa tikra atgaiva klasikinės muzikos gerbėjams. Gražiausias operų arijas po atviru dangumi čia atlieka žymiausi klasikinės muzikos profesionalai tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio šalių.

Šiais metais liepos 25 d. vakarą koncertas „Opera po žvaigždėmis“ vėl pakvies pasiklausyti pačių gražiausių operų arijų kartu su vienu žymiausių lietuvių jaunosios kartos bosų bei daugelio tarptautinių konkursų laureatu Liudu Mikalausku. Kartu su juo romantinę nuotaiką skleis operos solistė, įstabaus soprano savininkė, daugelio tarptautinių konkursų bei 2017 m. Jaunojo muzikos atlikėjo premijos laureatė Jomantė Šležaitė.

Koncerte kartu su talentingais lietuvių solistais gros Lietuvos kamerinis orkestras,vadovaujamas vieno geriausių šalies dirigentų Modesto Pitrėno. Šio renginio metu publika turės unikalią progą vienoje scenoje išvysti rinktinius Lietuvos klasikinės muzikos profesionalus.

Lygindamas koncertus atliekamus su šiuolaikinės muzikos atlikėjais ir „Operą po žvaigždėmis“, Modestas Pitrėnas yra atviras, kad pastaroji jam artimesnė, bet kaskart leidžianti atrasti naujų spalvų. „Opera – yra labiau nuspėjama ir aiški. Bet ir čia, per keletą metų, mes pasiekėme daug kontrastų ir įvairovės“, – savo patirtimi dalinosi maestro.

Renginys „Opera po žvaigždėmis“ klausytojų širdis pavergė jau ir anksčiau vykusių koncertų metu, kur  operų arijas atliko tokie klasikinės muzikos pasaulio solistai kaip Merūnas Vitulskis bei Lilija Gubaidulina, Ona Kolobovaitė ir Kostas Smoriginas, taip pat pasaulinio garso operos žvaigždė iš JAV Charlesas Castronovo.

Festivalio organizatoriaus tinklalapis: midsummervilnius.com

Publikuota: 2018-03-22 15:06 Atnaujinta: 2018-05-08 13:54
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika