„Iškalbos menas“: viešojo kalbėjimo dirbtuvės

Renginio data: 2018m.Balandžio0417 d.18:00 - 19:30 Visi renginiai
Valdovų rūmai
Aktualu iki 2018-04-17
Renginio tipas:
Seminaras
Renginio tipo nr.:
22

Valdovų rūmuose pradedamas naujas renginių ciklas „Iškalbos menas“, skirtas viešojo kalbėjimo praktikai ir retorikos istorijai Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikotarpiu. Šįkart kviečiame lavinti savo viešojo kalbėjimo įgūdžius su žymių debatų klubų nariais!

Viešasis bendravimas šiomis dienomis yra būtinas – tiek darbo aplinkoje, tiek verslo pasaulyje, tiek draugų būryje, tiek bendraujant akis į akį arba su auditorija. Geri komunikavimo įgūdžiai padės užtikrinti sėkmę bet kurioje srityje. Šiose dirbtuvėse bus aptariami viešojo kalbėjimo pagrindai, taip pat analizuojamos geriausios kalbėjimo praktikos. Užsiėmimo pabaigoje gebėsite įtikinamai kalbėti, argumentuoti, kalbėsite viešai labiau pasitikėdami savimi.

Dirbtuves ves VU ir ISM debatų klubai. Renginys vyks anglų ir lietuvių kalbomis be vertimo.

Renginys nemokamas, tačiau būtina registruotis paspaudus čia.


Communicating in public is a must today. Whether at work, in business, or with a group of friends, communicating effectively in front of the public is a life skill that is critical for success in any field. This workshop discusses the fundamentals of public speaking, while examining best practices. By the end of the workshop, you will be able to communicate skillfully and persuasively, execute sound oral arguments, and appear more confident when speaking in public.

The workshop will be led by the ISM and Vilnius University Debate Clubs. The workshop will be held in English and Lithunian, no translation.

The event is free, but registration is mandatory. You can register here.


ISM debatų klubas

ISM debatų klubas veikia jau 8 metus ir dabar yra didžiausia tokia atstovybė Lietuvoje! Mūsų pagrindinis tikslas visuomet tas pats – suteikti galimybę dalyviams pagerinti savo komunikavimo įgūdžius, padedančius užtikrinti sėkmę asmeninėje ir profesinėje srityje, kviečiant į debatus, dirbtuves ar kitus užsiėmimus. Konkuruojančių grupių debatai yra smagus užsiėmimas, per kurį mes analizuojame idėjas ir politiką siekdami įtikinti žmones, priklausančius organizuotoms struktūroms. Taip apmąstome įvairias situacijas, susiduriame su skirtingais argumentais, prieštaraujančiomis pažiūromis, kalbame strategiškai. Debatai vyksta britų parlamento formatu (British Parlamentary Style), dominuojančiu visoje Europoje. Atstovybės neseniai įvykę konkursai – Maastricht OpenFinest 100 ir Stockholm Open bei daug kitų.

Mūsų užsiėmimai vyksta kiekvieną antradienį 19.00 val., 214 auditorijoje.

Sesijos vyksta anglų kalba.

Jeigu norite paklausti arba sužinoti daugiau informacijos, mus rasite FacebookLinkedIn arba el. paštu debates@ismsa.lt

VU debatų klubas

VU debatų klubas puoselėja retorikos bei argumentavimo vertybes, jų moko nuo pat 2004 metų. Mūsų klubas jau yra parengęs 3 Europos čempionus, nežadame sustoti. Klubas veikia aktyviai ir intensyviai, nuolat vyksta paskaitos apie argumentavimą, technikas, klaidas, stiliaus atradimus. Taip pat bendradarbiaujame įgyvendinant įvairius projektus siekdami įtraukti studentus į viešąjį diskursą ir juos supažindinti su visomis komunikavimo technikomis, padedančiomis išsakyti ir apginti savo nuomonę. Aktyviai dalyvaujame universiteto ir visuomenės gyvenime ir palaikome glaudžius ryšius su alumnais.

Publikuota: 2018-04-09 09:43 Atnaujinta: 2018-10-09 13:19
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika