Vaidas Baumila, „Žiema gyvai“

Renginio data: 2017m.Gruodžio1229 d.19:00 - 21:00 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didžioji renesansinė menė
Aktualu iki 2017-12-29
Renginio tipas:
Koncertas
Renginio tipo nr.:
12

VAIDAS BAUMILA ir grupė

Atlikėjas Vaidas Baumila kviečia į jaukų ir šventėmis kvepiantį gyvo garso žiemos koncertą. Pirmą kartą Valdovų rūmuose su muzikine grupe V. Baumila atliks žinomiausius savo kūrinius, skambias miuziklų dainas ir sveikins klausytojus kalėdinėmis dainomis.

Šie metai V. Baumilai buvo ypatingi – rankose laikydamas auksinio ir platininio disko apdovanojimus už gerbėjų širdis pavergusią dainą „Dviese“, pristatęs šviesių emocijų kupiną kūrinį „Tai buvai tu“, metus atlikėjas kviečia palydėti švenčiant muziką drauge.

V. Baumila visuomet ieško kokybiško skambesio ir eksperimentuoja studijoje, gerai žinomas ir miuziklo scenoje, kuria vaidmenis įvairiuose pastatymuose, tad žiemos švenčių sandūroje gerbėjams dovanos naujausių dainų skambesį, įsimintiniausių miuziklų arijas ir šiltus linkėjimus gražiausiomis Kalėdų dainomis.

Bilietų kainos: 15, 21, 26, 30 Eur


Koncertas su pertrauka.Vėluojantys klausytojai bus įleidžiami tik pertraukos metu.

Bilietus galima įsigyti Valdovų rūmų muziejaus kasose (nuo lapkričio 21 d.), „Bilietai LT“ kasose ir internetu www.bilietai.lt (taikomi aptaranavimo mokesčiai).

Mokiniams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos.
Pateikus „Omni ID“ kortelę, 2 bilietam taikoma 20 proc. nuolaida.
Vietų su nuolaidomis skaičius ribotas!

Į koncertus prašom nesivesti ikimokyklinio amžiaus vaikų. Juos su visa šeima kviečiame į edukacinius užsiėmimus Valdovų rūmuose.

Publikuota: 2017-11-10 18:00 Atnaujinta: 2017-11-10 18:08
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika