Kalėdų giesmės su „Jazz Island“

Renginio data: 2017m.Gruodžio1227 d.19:00 - 21:00 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didžioji renesansinė menė
Aktualu iki 2017-12-27
Renginio tipas:
Koncertas
Renginio tipo nr.:
12

BILIETAI PARDUOTI

Artūro Noviko džiazo mokyklos vokalinė grupė
JAZZ ISLAND

„Jazz Island“ – Lietuvos pasididžiavimas. Artūro Noviko džiazo mokyklos auklėtiniai – tituluoti atlikėjai, pelnę ne vieną prestižinį apdovanojimą, surengę daugybę koncertų Lietuvoje ir užsienyje. 2014 m. lapkritį grupė surengė solinius koncertus prestižinėse didžiausių Estijos ir Kinijos miestų scenose.
Grupė įkurta 1991 m., šiuo metu dainuoja jau septinta dainininkų karta. Kolektyvas yra pelnęs geriausio Lietuvos vokalinio ansamblio titulą, laimėjęs „Aukso paukštės“, Lietuvos muzikų sąjungos „Auksinio disko“ apdovanojimus. 2012 m. grupė dalyvavo vokalinių ansamblių konkurse „Iš sidabro šulinių“ ir buvo pripažinta absoliučiai geriausiu konkurso kolektyvu, iškovojo visų trijų konkursinių programų didžiuosius prizus už folklorinės, džiazo ir populiariosios bei klasikinės muzikos atlikimą.

Bilietų kainos: 8, 12, 15, 18 Eur


Koncertas su pertrauka.Vėluojantys klausytojai bus įleidžiami tik pertraukos metu.

Bilietus galima įsigyti Valdovų rūmų muziejaus kasose (nuo lapkričio 21 d.), „Bilietai LT“ kasose ir internetu www.bilietai.lt (taikomi aptaranavimo mokesčiai).

Mokiniams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos.
Pateikus „Omni ID“ kortelę, 2 bilietam taikoma 20 proc. nuolaida.
Vietų su nuolaidomis skaičius ribotas!

Į koncertus prašom nesivesti ikimokyklinio amžiaus vaikų. Juos su visa šeima kviečiame į edukacinius užsiėmimus Valdovų rūmuose.

Publikuota: 2017-11-10 18:00 Atnaujinta: 2017-12-12 11:08
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika