Iškilmingas naujojo LRT sezono atidarymas

Renginio data: 2017m.Rugpjūčio0829 d.18:00 - 23:00 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2017-08-29
Renginio tipas:
Koncertas
Renginio tipo nr.:
12

Antradienio vakarą iškilmingoje šventėje Valdovų rūmuose bus atidarytas naujasis LRT TELEVIZIJOS sezonas!

Valdovų rūmų kieme susirinkusiems renginio dalyviams bei žiūrovams, stebintiems renginį LRT Televizijoje ar LRT.lt portale bus pristatytos naujojo 92-antrojo sezono naujienos bei tęsiamais ar naujai atgimstančiais LRT TELEVIZIJOS projektais. 

​„Esminis dalykas yra tai, kad mums teko garbė, o kartu ir didelė atsakomybė gyventi ir dirbti laiku, kai minėsime Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį“, – sako Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos (LRT) generalinis direktorius Audrius Siaurusevičius kalbėdamas apie nuo rugpjūčio 28-osios prasidėsiantį naująjį sezoną. Jo teigimu, viena iš svarbiausių šio sezono užduočių – prisiminti šaliai svarbiausius istorinius momentus. Tai padaryti žiūrovams padės daugybė išskirtinių projektų. Apie tai skaitykite LRT.lt portale.

Kviečiame stebėti naujojo LRT sezono atidarymo šventę LRT Televizijoje ir LRT.lt portale:

18:00 - 19:00 val. | LRT raudonojo kilimo transliacija portale LRT.lt. Renginio vedėja Karolina Drigotaitė.
21:00 val. | Iškilminga naujojo sezono atidarymo šventė. Transliacija LRT Televizijoje ir LRT.lt portale. Renginio vedėjai Gerūta Griniūtė ir Andrius Rožickas.

Publikuota: 2017-08-29 18:00 Atnaujinta: 2017-08-29 11:27
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika