Kalėdų giesmės a cappella

Renginio data: 2016m.Gruodžio1227 d.19:00 - 20:30 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didžioji renesansinė menė
Aktualu iki 2016-12-27
Renginio tipas:
Koncertas
Renginio tipo nr.:
12

Vyrų vokalinis ansamblis QUORUM:
VITALIJ NEUGASIMOV (kontratenoras, meno vadovas)
MARIUS TURLAJUS (tenoras)
DAINOTAS VARNAS (baritonas)
GINTAUTAS SKLIUTAS (baritonas)
ROMANAS SAVICKAS (bosas)
ŠARŪNAS NAVICKAS (vokalinė perkusija)

Vyrų vokalinis ansamblis „Quorum“ pristato naują kalėdinę programą, kurią tradiciškai atliks a cappella. Skambės tiek senos autentiškos giesmės, tiek gana naujos populiarios dainos iš žinomų XX–XXI a. atlikėjų repertuaro. Kūrinių aranžuotės taip pat bus įvairios – nuo griežto, senovinei muzikai būdingo balsų išdėstymo iki džiazo ir popmuzikos versijų su vokalinės perkusijos (beatbox) pritarimu.

Vintažinis skambesys ir subtilus muzikinis humoras à la „The King’s Singers“, sodrios džiazinės harmonijos ir tipinis gospelinis draivas à la „Take 6“ bei šiuolaikinis a cappellaNew Age formatas à la „Pentatonix“ – visa tai ir daug kitų dalykų bus galima išgirsti „Quorum“ koncerte. Ansamblis ne tik puikiai jungia įvairias tradicijas, bet ir pats kuria savo nepakartojamą atlikimo manierą – rimtai šmaikščią, griežtai laisvą, instrumentiškai vokališką, lengvą, žavią ir nuotaikingą.

Bilietų kainos: 8, 12, 15, 18 Eur

Bilietus galima įsigyti Valdovų rūmų muziejaus kasose, „Bilietai LT“ kasose ir internetu svetainėje www.bilietai.lt (taikomi aptarnavimo mokesčiai).

Mokiniams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos.

Pateikus „Omni ID“ kortelę, 2 bilietam taikoma 20 proc. nuolaida.

Publikuota: 2016-11-15 14:44 Atnaujinta: 2016-12-06 10:11
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika