Hernan Romero ir Kęstutis Vaiginis: Strings and Air

Renginio data: 2016m.Gruodžio1216 d.19:00 - 21:00 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didžioji renesansinė menė
Aktualu iki 2016-12-16
Renginio tipas:
Koncertas
Renginio tipo nr.:
12

Atlikėjai:
Hernan Romero – gitara, vokalas
Kęstutis Vaiginis – saksofonas
Fernandez Auxi – flamenko šokis
Rodrigo G. Pahlen – fortepionas
„Mettis“ styginių kvartetas

Tai nepakartojama galimybė vienoje scenoje išvysti unikalų projektą, kuriame susibūrę vieni geriausių skirtingų meno žanrų atlikėjų kuria įspūdingą muzikinį spektaklį. Scenoje organiškai susivienija džiazas, flamenko ir klasikinės bei šiuolaikinės muzikos elementai.

Kviečiame klausytoją į kupiną energijos ir šilumos muzikinį vakarą, kuriame galėsime išgirsti ir pamatyti originalias flamenko ir džiazo kompozicijas. Savo šalių ir pasaulinio džiazo bei flamenko patirtis jungiantys atlikėjai publiką pakerės virtuoziškumu, spinduliuojančiu nepaprastu gyvybingumu, užburiančiomis muzikinėmis kompozicijomis ir savitu muzikavimo stiliumi.

Grammy laimėtojas HERNAN ROMERO jau ne kartą lankėsi Lietuvoje ir papirko publiką ne tik virtuoziška grojimo technika ir karštomis pietietiškomis natomis, bet ir niekada nuo veido nedingstančia šypsena ir draugiškumu. Visa tai šio muziko gyvenime dera dar ir su kompozitoriaus talentu bei įspūdingais karjeros pasiekimais. Niujorke kelią į didįjį džiazo žaidimą prasiskynęs Hernanas greitai pradėjo muzikuoti su legendiniais gitaristais Johnu McLaughlinu ir Paco de Lucia. Ypač glaudūs muzikiniai ryšiai jį sieja su gitaros didmeistriu Alu Di Meola. Nuo flamenko iki džiazo ir ritmenbliuzo – plati muzikos paletė atsiskleidžia soliniuose Hernano įrašuose ir projektuose su kitais atlikėjais, tarp jų ir su populiariąja Alicia Keys.

Kęstutis Vaiginis – Olandijoje ir JAV studijavęs muzikantas jau ne vienus metus publiką žavi ir originalia kūryba, ir ambicingais tarptautiniais projektais – tarp jo partnerių buvo Barbara Dennerlein, Danielis Messina, Davidas Berkmanas, Edas Howardas, Alexas Sipiaginas, Davas Alenas, Donald Edwardas ir daugelis kitų, o koncertų geografija nusidriekė nuo JAV iki Kinijos, Japonijos, Malaizijos, Azerbaidžano, Niujorko ir Pietų Afrikos. Lotynų Amerikos, Afrikos muzikos potėpiais savo grojimą spalvinantis lietuvis.

Fernandez Auxi – viena įžymiausių bei geriausių Ispanijoje, taip pat pasaulyje, flamenko šokėjų. Šiuo metu ji kuria bei šoka New York’e, o savo karjeroje yra šokusi garsiausiose pasaulio scenose kartu su pianistų grupe Chick Corea Band, flamenko gitaristu Aquilino Jimenez ir daugeliu kitų.

Rodrigo G. Pahlen – prestižinio Austrijos muzikanto ir kompozitoriaus Kurt Pahlen anūkas bei mėgstamiausio Gustav Mahlerio pianisto Richard Pahlen proanukis, Rodrigo užaugo apsuktas klasikinės muzikos įtakos. Gyvenęs daugelyje didžiųjų pasaulio miestų bei dirbęs su talentingiausiais atlikėjais bei muzikos kūrėjais, Rodrigo sukaupė labai didelę pasaulinę patirtį, kuri yra labai jaučiama per jo muziką. Džiazo, klasikinės muzikos, tango ir kandombe mišinys yra tik vienas abibūdinimas apsakantis Rodrigo muzikinį stilių.

Mettis styginių kvartetas – tai žymių ir brandžių muzikantų susibūręs ansamblis, aktyviai dalyvaujantis Lietuvos muzikos scenoje bei užsienyje, grojantis bei atliekantis įvairių žanrų muziką kurios paletėje vyrauja klasikinės, šiuolaikinės bei džiazo ir populiariosios muzikos žanrai.

Durys atidaromos – 18.30 val.
Bilietų kainos: 21, 29, 35, 41 Eur

Bilietus galima įsigyti „TIKETA“ kasose bei internetu www.tiketa.lt (taikomi aptarnavimo mokesčiai).

Publikuota: 2016-11-21 17:26 Atnaujinta: 2016-11-21 17:34
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika