Medžioklės diena Valdovų rūmuose

Renginio data: 2016m.Lapkričio1105 d.12:00 - 17:00 Visi renginiai
Valdovų rūmai
Aktualu iki 2016-11-05
Renginio tipas:
Edukacinis renginys
Renginio tipo nr.:
4

Šį šeštadienį visi muziejaus lankytojai galės sudalyvauti pažintiniame žaidime „Medžioklinių gyvūnų pėdsakais“.

Seniai seniai medžiojimas buvo vienas išgyvenimo būdų, o ankstyvaisiais Viduramžiais tapo valdovų laisvalaikio praleidimo forma. Ilgainiui ši veikla tapo pagrindiniu karalių ir kunigaikščių laisvalaikio užsiėmimu bei pramoga, kovos pratybomis ir karinių strategijų išbandymu, fizinėmis pratybomis bei galimybe gerai pažinti gamtinę aplinką. Medžiodami valdovai suteikdavo malonią pramogą savo garbingiems svečiams, taip sustiprindavo gerus santykius su įtakingais asmenimis arba užmegzdavo naujų.

Šią dieną ir Valdovų rūmai kviečia papramogauti bei pamankštinti orientavimosi įgūdžius žaidime, kuriame būsite supažindinti su medžioklės tematiką atspindinčiais Valdovų rūmų muziejaus eksponatais.

Nepamirškite pasiimti pirmą nuorodą muziejaus kasose ir linkime smagaus žaidimo!

Taip pat kviečiame apsilankyti atvirose grafikos dirbtuvėse, kuriose galėsite atsispausti paveikslėlių su medžioklės ir kitais siužetais iš Valdovų rūmų muziejaus eksponatų

O besidominčius medžioklės tradicijomis Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje maloniai kviečiame į nemokamą viešą paskaitą „Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovo medžioklės ceremonialas ir eiga XV–XVI a.“, kurią skaitys Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto doktorantė, medžioklės istorijos ir Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės biologinės įvairovės tyrinėtoja Toma Zarankaitė. Daugiau informacijos apie paskaitą...

 
Publikuota: 2016-11-02 17:13 Atnaujinta: 2016-11-04 14:34
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika