„Kinas po žvaigždėmis“: „Pusryčiai pas Tifanį“

Renginio data: 2016m.Rugpjūčio0822 d.21:00 - 23:30 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2016-08-22
Renginio tipas:
Filmas
Renginio tipo nr.:
10

„Pusryčiai pas Tifanį“
Breakfast at Tiffany’s

Režisierius: Blake Edwards
Vaidina: Audrey Hepburn, George Peppard, Patricia Neal
Romantinė komedija
JAV
1961 m.
115'

Originalo kalba: anglų k.
Subtitrai: lietuvių k.

Ankstyvą rytą geltonas Niujorko taksi privažiuoja prie juvelyrinių dirbinių parduotuvės „Tiffany & Co.“ Penktojoje aveniu. Iš jo išlipa elegantiška mergina Holi. Grįždama po naktinių pasibuvimų turtingų vyrų kompanijoje, ji dažniausiai stabteli prie žvilgančios parduotuvės vitrinos ir, gerdama kavą, grožisi išdėliotais papuošalais. Holi tikisi ištekėti už turtingo vyro, ir norinčiųjų netrūksta. Tačiau vieną dieną ji susipažįsta su kaimynystėje apsigyvenusiu rašytoju Polu. Vyruką sužavi merginos gyvenimo būdas, laisvumas, tačiau vėliau jis pamato ir Holės pažeidžiamumą bei trapumą.

Filmas sukurtas pagal to paties pavadinimo Trumano Capote’s romaną. Už vaidmenį Audrey Hepburn pelnė „Oskarą“, o dėl ilgo kandiklio, juodų akinių ir juodos „Givenchy“ suknelės tapo XX a. Amerikos kino ikona. „Oskaru“ įvertintas ir originalus garso takelis.

Filmo anonsą galite rasti čia

Organizatoriai - VšĮ „Kino pasaka“

Publikuota: 2016-07-14 09:43 Atnaujinta: 2016-07-20 11:05
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika