„Kinas po žvaigždėmis“: „Kriaušių pyragėliai su levandomis“

Renginio data: 2016m.Rugpjūčio0818 d.21:30 - 23:30 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2016-08-18
Renginio tipas:
Filmas
Renginio tipo nr.:
10

„Kriaušių pyragėliai su levandomis“
Le Goût des Merveilles

Režisierius: Eric Besnard
Vaidina: Virginie Efira, Benjamin Lavernhe
Komedija, drama
Prancūzija
2015 m.
100'

Originalo kalba: prancūzų k.
Subtitrai: lietuvių k.

Du vaikus auginanti Luiza iš paskutiniųjų stengiasi išsaugoti vyro paliktą vaismedžių verslą, tačiau laikai sunkūs ir netgi jos skanieji kriaušių pyragėliai negali sustabdyti banko, besigviešiančio atimti namus. Kai ji netyčia automobiliu partrenkia iš niekur išdygusį Pjerą, rodos, blogiau būti jau nebegali.

Tačiau nieko panašaus į Pjerą Luiza dar niekada nebuvo sutikusi. Uždaras genijus su savita, kartais keista logika ir požiūriu į pasaulio nepaprastumą, žvelgdamas į Luizą ir jos vaikus, staiga pamato tai, ko jis visada troško – namus. Sudominti jo ekscentriško būdo ir tiesmukiško atvirumo Luizos vaikai nuo jo tiesiog negali atsiplėšti, kol ji pati vis stengiasi laikyti jį atokiau nuo savo ir taip komplikuoto gyvenimo.

Nieko nepaisantis Pjeras tiesiog būna šalia, vis sugebėdamas atrasti Luizos problemų sprendimus ir sugrąžindamas juoką į namus. Pamažu moteris iš naujo atranda nepaprastą gyvenimo skonį, kvepiantį kriaušėmis ir levandomis.

Filmo anonsą galite rasti čia

Organizatoriai - VšĮ „Kino pasaka“

Publikuota: 2016-07-14 09:09 Atnaujinta: 2016-07-20 11:08
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika