„Kinas po žvaigždėmis“: „Nematomas herojus “

Renginio data: 2016m.Rugpjūčio0813 d.21:30 - 23:30 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2016-08-13
Renginio tipas:
Filmas
Renginio tipo nr.:
10

„Nematomas herojus “
Phantom Boy

Režisieriai: Jean-Loup Felicioli, Alain Gagnol
Vaidina: Edouard Baer, Jean-Pierre Marielle, Audrey Tautou
Animacija, fantastinis
Prancūzija, Belgija
2015 m.
84'

Dubliuotas lietuviškai

Įžengti į komiksų pasaulį kviečia berniukas Leo – paskraidyti virš Niujorko dangoraižių, prasismelkti kiaurai per sienas, paklaidžioti apleisto laivo labirintais ir neišsigąsti rimtų pavojų. Prancūzų režisieriai Jeanas-Loup Felicioli ir Alainas Gagnolis (jų debiutinis filmas „Katino gyvenimas“ (Une vie de chat) 2010 m. buvo nominuotas „Oskarui“) animaciniame filme „Nematomas herojus“ pasakoja apie ligoninės lovoje gulėti priverstą policijos leitenantą Aleksą, kol paslaptingas nusikaltėlis „sulopytu“ veidu grasina sumalti milijoninį miestą į miltus. Laimei, likimas policininkui atsiunčia mažąjį Leo, svajojantį apie žygdarbius ir netgi pasiruošusį rizikuoti savo gyvybe.

Prisidėti prie nematomo herojaus bus smagu visiems kiemo detektyvams, sekliams morkoms ir tiems, kurie svajoja stačia galva pasinerti į įvykių sūkurį. „Nematomas herojus“ – neabejotinai įdomiausias šios vasaros nuotykis vaikams kino teatre.

Filmo anonsą galite rasti čia

Organizatoriai - VšĮ „Kino pasaka“

Publikuota: 2016-07-14 09:00 Atnaujinta: 2016-07-20 11:11
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika