Midsummer Vilnius: Jazzu su orkestru

Renginio data: 2016m.Liepos0728 d.20:30 - 22:00 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2016-07-28
Renginio tipas:
Koncertas
Renginio tipo nr.:
12

Vasaros viduryje Vilnius prisipildys kultūros – vilniečius ir miesto svečius pakvies pirmą kartą organizuojamas festivalis „Midsummer Vilnius“ Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų Didžiajame kieme. Kelias savaites truksiančio festivalio metu savo programą pristatys ne tik žymiausi mūsų šalies atlikėjai, bet ir pasaulinės scenos žvaigždės.

Pirmą kartą organizuojamo festivalio „Midsummer Vilnius“ atlikėjų gretas papildė ir charizmatiškoji atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu. Šių metų liepos 28 d. ji surengs išskirtinį pasirodymą kartu su orkestru, kuriam diriguos Modestas Pitrėnas. Su scenos partneriu Leonu Somovu atlikėja Valdovų rūmų kieme jau buvo surengusi grupės koncertą „Istorijos“, kuriame pristatė specialų lietuvišką albumą „Istorijos“. Tą kartą savaitę prieš renginį organizatoriai skelbė, kad visi bilietai yra išparduoti, todėl šiais metais visus ragina neatidėlioti vasaros planų ir nepraleisti šio ekskliuzyvinio pasirodymo.
Kiekvienas bent šiek tiek pažįstantis Jazzu žino, kad ji mėgsta stebinti. Todėl neabejotina, kad bus paruoštas įspūdingas pasirodymas, atlikėjai tai bus pirmas kartas, kai ji pristatys visą programą kartu su orkestru. Be abejo, tai bus žaviausias vasaros renginys.

Daugiau informacijos:
raminta@forsevent.com
8 683 77357

Publikuota: 2016-04-14 14:37 Atnaujinta: 2016-06-30 20:31
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika