„Kinas po žvaigždėmis“: „Jaunystė“

Renginio data: 2016m.Liepos0723 d.22:00 - 23:55 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2016-07-23
Renginio tipas:
Filmas
Renginio tipo nr.:
10

Jaunystė
Youth

Režisierius: Paolo Sorrentino
Vaidina: Michael Caine, Harvey Keitel, Rachel Weisz
Drama
Italija, Prancūzija, Šveicarija, Didžioji Britanija
2015 m.
118'
N-16

Originalo kalba: anglų k., italų k., vokiečių k.
Subtitrai: lietuvių k.

Du draugai Fredas ir Mikas vienas kitą pažįsta nuo neatmenamų laikų. Fredas – garsus kompozitorius ir dirigentas, kuris dėl savo principų atsisakytų net karalienės Elžbietos II kvietimo į princo Filipo gimtadienį. Ne mažiau garsus ir kino režisierius Mikas, į Šveicariją atvykęs ne tik akių paganyti ir sielos pailsinti, bet ir mūzų pagaudyti, be kurių vargu ar pavyks sukurti dar vieną genialų scenarijų. Jie abu – akyli mažų akimirkų stebėtojai, pasijuokiantys iš absurdiškų situacijų, bet kartu ir suvokiantys, jog nugyventų metų skaičius anaiptol nereiškia gyvenimo pabaigos. Alpių papėdėje draugai sužino daugiau ne tik vienas apie kitą, bet ir apie save.

Filmas tarptautiniame Kanų kino festivalyje nominuotas „Auksinei palmės šakelei“, o tarptautiniame Karlovi Varų kino festivalyje pelnė publikos simpatijas.

Filmo anonsą galite rasti čia.

Organizatoriai - VšĮ „Kino pasaka“

Publikuota: 2016-07-13 15:51 Atnaujinta: 2016-07-20 11:36
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika