„Kinas po žvaigždėmis“: „Pusryčiai pas Tifanį“

Renginio data: 2016m.Liepos0701 d.22:30 - 23:55 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2016-07-01
Renginio tipas:
Filmas
Renginio tipo nr.:
10

„Pusryčiai pas Tifanį“
Breakfast at Tiffany’s

Režisierius Blake Edwards
Vaidina Audrey Hepburn, George Peppard, Patricia Neal ir kt.
Romantinė komedija
JAV
1961
115’
Originalo kalba – anglų
Subtitrai lietuvių kalba

Ankstyvą rytą geltonas Niujorko taksi privažiuoja prie juvelyrikos parduotuvės „Tiffany & Co.“ Penktojoje aveniu. Iš jo išlipa elegantiška mergina Holi. Grįždama po naktinių pasibuvimų turtingų vyrų draugijoje, ji dažniausiai stabteli prie žvilgančios parduotuvės vitrinos ir, gerdama kavą, grožisi išdėliotais papuošalais. Holi tikisi ištekėti už turtingo vyro, ir norinčiųjų netrūksta. Tačiau vieną dieną ji susipažįsta su kaimynystėje apsigyvenusiu rašytoju Polu. Vyruką sužavi merginos gyvenimo būdas, laisvumas, tačiau vėliau jis pamato ir Holės pažeidžiamumą bei trapumą.

Filmas sukurtas pagal to paties pavadinimo Trumano Capote romaną. Už vaidmenį Audrey Hepburn pelnė „Oskarą“, o dėl ilgo kandiklio, juodų akinių ir juodos „Givenchy“ suknelės ji tapo XX a. Amerikos kino ikona. „Oskaru“ įvertintas ir originalus garso takelis. 

Organizatoriai - VšĮ „Kino pasaka“ 

Publikuota: 2016-06-13 16:01
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika