„Kinas po žvaigždėmis“: „(Ne)Tikros prancūziškos vestuvės“

Renginio data: 2016m.Birželio0629 d.22:30 - 23:55 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2016-06-29
Renginio tipas:
Filmas
Renginio tipo nr.:
10

„(Ne)Tikros prancūziškos vestuvės“
Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu?

Režisierius Philippe de Chauveron
Vaidina Christian Clavier, Chantal Lauby, Ary Abittan ir kt.
Komedija
Prancūzija
2014
97’
N-7
Originalo kalba – prancūzų
Subtitrai lietuvių kalba

Buržua katalikų Klodo ir Marijos Vernelių šeima turi viską, apie ką galima svajoti: didelį namą puikioje vietoje, finansinį stabilumą, keturias gražuoles dukteris. Gyvenimas būtų beveik pasakiškas, jei tik trys jų dukterys nebūtų ištekėjusios už skirtingų religijų ir kilmės vyrų: pirmosios vyras – arabas musulmonas, antrosios – kinas, trečiosios – žydas.

Tėvai stengiasi paminti savo nusistatymą ir draugiškai priimti žentus į šeimą, tačiau jiems ne visuomet pavyksta nuslėpti tikruosius jausmus. Paskutinė pagyvenusios poros viltis – jauniausia duktė Laura. Ji praneša apie savo sužadėtuves. Verneliai netveria džiaugsmu, sužinoję, kad būsimas jaunikis – katalikas. Pro ausis praleidę žinią apie „nerimtą“ jo, aktoriaus ir komiko, profesiją, laimingi tėvai išsiruošia į susitikimą su būsimu žentu ir netenka žado, kai jų jaunėlė pristato juodaodį sužadėtinį iš Dramblio Kaulo Kranto. „Benetton“ šeima, kaip juos vadina kaimynai, pradeda ruoštis vestuvėms.

Organizatoriai - VšĮ „Kino pasaka“ 

Publikuota: 2016-06-13 15:34 Atnaujinta: 2016-06-13 15:57
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika