„Kinas po žvaigždėmis“: „Naujausias Testamentas“

Renginio data: 2016m.Birželio0622 d.22:30 - 23:55 Visi renginiai
Aktualu iki 2016-06-22
Renginio tipas:
Filmas
Renginio tipo nr.:
10

„Naujausias Testamentas“
Le tout nouveau testament

Režisierius Jaco Van Dormael
Vaidina Pili Groyne, Benoît Poelvoorde, Catherine Deneuve ir kt.
Komedija
Belgija, Prancūzija, Liuksemburgas
2015
113’
N-13

Originalo kalbos: prancūzų, vokiečių
Subtitrai lietuvių kalba

„Dievas yra. Jis gyvena Briuselyje. Jis tikras niekšas, blogas savo žmonai ir dukteriai.“ Ea (Pili Groyne) – Dievo (Benoît Poelvoorde) dukra. Ji nekenčia savo psichopatiškai besielgiančio tėvo, su didžiausiu malonumu gadinančio žmonėms gyvenimą. Jis mėgsta katastrofas ir nelaimingus įvykius, dievina kurti kiaulės dėsnius („Stovint parduotuvės eilėje kitos eilės visada judės greičiau už tą, kurioje stovi tu“), tyčiojasi iš savo sūnaus Jėzaus Kristaus, muša dukterį ir negali pakęsti žmonos (Yolande Moreau).

Neapsikentusi beširdžio tėvo elgesio, Ea žmonėms išsiunčia jų mirties datas ir pabėga iš namų, pasiryžusi rasti savuosius apaštalus ir parašyti „Naujausią Testamentą“. Žemėje kyla sąmyšis, o siauru tuneliu skalbyklėje į žmonių pasaulį atkeliauja pats Dievas – jis ketina ne ištaisyti padėtį, o viso labo išperti kailį dukrai, pasiryžusiai pasaulį paversti geresne vieta rytojui.

Organizatoriai - VšĮ „Kino pasaka“ 

Publikuota: 2016-06-13 10:58 Atnaujinta: 2016-06-13 15:46
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika