Vieša diskusija „XIX a. Vilnius lietuviškomis, baltarusiškomis ir rusiškomis akimis“

Renginio data: 2016m.Birželio0621 d.18:00 - 19:30 Visi renginiai
Valdovų rūmų Lankytojų vestibiulio auditorija
Aktualu iki 2016-06-21
Renginio tipas:
Diskusija
Renginio tipo nr.:
28

Ką reiškė Vilnius naujai besikuriančioms ir jame gyvenančioms lietuvių bei baltarusių tautoms? Ar jis turėjo įtakos jų naujai besiformuojančiam tautiniam identitetui? Ar tai pastebėjo tuo metu Vilniuje politikos srityje dominuojanti rusų tauta? Dažnai šie procesai Europos istoriografijoje yra užgožti lenkų ir jų santykių su kitomis tautinėmis grupėmis konteksto.

Šiuos, ne mažiau svarbius lietuvių, baltarusių ir rusų tautinio formavimosi Vilniuje procesus ir jų tarpusavio sąveiką aptars Europos humanitarinio universiteto administracijos vadovas ir Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto dėstytojas Bernardas Gailius, Vilniaus universiteto Rusų filologijos katedros vedėjas Pavel Lavrinec ir Europos humanitarinio universiteto Istorijos departamento dėstytojas Siarhej Chareuski. Diskusiją moderuos Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytojas Marijuš Antonovič.

Renginio organizatoriai – Vilniaus universiteto Filologijos fakultetas ir Europos humanitarinis universitetas.

Renginys nemokamas

 

 

 

Publikuota: 2016-06-14 10:58 Atnaujinta: 2016-06-20 13:42
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika