„Kinas po žvaigždėmis 2016“: atidarymas

Renginio data: 2016m.Birželio0616 d.22:00 - 23:30 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2016-06-16
Renginio tipas:
Filmas
Renginio tipo nr.:
10

„Atostogos Romoje“
Roman Holiday

Režisierius William Wyler
Vaidina Audrey Hepburn, Gregory Peck, Eddie Albert, Hartley Power, Harcourt Williams ir kt.
Romantinė komedija
JAV, Italija
1953
109’
Originalo kalbos: anglų, italų
Subtitrai lietuvių kalba

Septintąjį „Kino po žvaigždėmis“ sezoną pradės viena romantiškiausių XX a. kine įamžintų meilės istorijų. Aktorės Audrey Hepburn įkūnijama princesė Anė yra įpusėjusi savo itin išreklamuotą oficialių viešnagių turą po Europos sostines. Su savo karališkąja palyda atvykusi į Romą, ji pradeda maištauti prieš griežtai sustyguotą grafiką. Vieną naktį Anė paslapčia išsėlina iš savo kambario, strykteli į sunkvežimio priekabą ir pabėga iš savo prabangiojo kalėjimo.

Vis dėlto raminamieji, kurių dėl streso ji prieš tai išgėrė, pradeda veikti ir netrukus princesė kietai užmiega ant suoliuko. Ten ją ir randa pro šalį einantis Džo Bredlis (Gregory Peck), Romoje dirbantis amerikiečių laikraščio žurnalistas, ir parsineša į savo butą. Kitą rytą Džo išskuba į princesės Anės spaudos konferenciją net neįtardamas, kas iš tiesų miega ant jo sofos.

Vos tik supratęs, kaip jam pasisekė, Džo pažada laikraščio redaktoriui išskirtinį interviu su princese. Visa tai virsta nuotykių pilna diena Romoje.

Organizatoriai - VšĮ „Kino pasaka“ 

Publikuota: 2016-06-01 16:40 Atnaujinta: 2016-06-08 15:51
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika