„Istorinis kadras“ – filmo peržiūra su gyvai atliekama muzika

Renginio data: 2016m.Birželio0611 d.22:00 - 23:30 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2016-06-11
Renginio tipas:
Filmas
Renginio tipo nr.:
10

Prieškarinis lenkų kino klasikos filmas „Barbora Radvilaitė“ (rež. Józef Lejtes) lygiai po 80 metų atgimsta kartu su specialiai jam sukurtu garso takeliu. Muziką gyvai atliks Jaunimo simfoninis orkestras, diriguojamas Ričardo Šumilos.

Toks netradicinis dviejų meno šakų derinys kino, istorijos ir muzikos mėgėjams Valdovų rūmuose bus pristatytas jau š. m. birželio 11 d. įgyvendinant projektą „Istorinis kadras“. Pasak organizatorių, gyvai atliekama muzikinė kompozicija, kurią specialiai šiam filmui sukūrė  jaunosios kartos kompozitorius Jievaras Jasinskis, istorinę atmintį pažadins šiuolaikine netradicine forma, priimtina XXI amžiaus žmogui.

Po atviru dangumi Valdovų rūmų kieme susirinkę žmonės vienu metu bus ne tik žiūrovai, bet ir klausytojai. Legendinėje kino juostoje vaizduojama tragiškai pasibaigusi Barboros Radvilaitės ir Žygimanto Augusto meilės istorija, XVI amžiaus Lietuvos ir Lenkijos dvarų intrigos bei politiniai žaidimai. Filmas įgarsintas šių dienų talentų. Jis įrodys, kad istorija gali būti aktuali ir labai įtaigi. 

Įėjimas nemokamas!

 

Projekto partneris:             Rėmėja:                Informaciniai rėmėjai:

                           

Publikuota: 2016-05-18 10:59 Atnaujinta: 2016-05-18 11:20
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika