III VILNIAUS MIESTO ISTORIJOS OLIMPIADA

Renginio data: 2016m.Gegužės0506 d. - 00:00 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didžioji renesansinė menė
Aktualu iki 2016-05-06
Renginio tipas:
Visi renginiai
Renginio tipo nr.:
1

2016 m. gegužės 6 d. 13 val. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose vyks baigiamasis Vilniaus miesto istorijos olimpiados „Vilnius tarp Baroko ir Apšvietos (XVII a. antra pusė – XVIII a.)“ turas. Rungsis Vilniaus miesto ir rajono bendrojo ir vidurinio ugdymo mokyklų deleguoti 7–12 klasių mokiniai. Olimpiada rengiama jau trečius metus. Renginio tikslas – praplėsti ir pagilinti mokinių istorijos žinias apie Lietuvos sostinės praeitį, ugdyti gebėjimus atrinkti ir vertinti mokslinio pobūdžio informaciją.

2013 m. įvyko pirmoji olimpiada (iš viso buvo 78 dalyviai). Pastebėjus didelį mokytojų ir mokinių susidomėjimą, nutarta olimpiadą organizuoti kiekvienais metais, keičiant temas ir chronologines ribas. Olimpiados rengimą inicijuoja ir koordinuoja Valdovų rūmų Ekskursijų ir edukacijos skyrius, bendradarbiaudamas su Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos Vilniaus skyriumi, Lietuvos edukologijos universiteto Istorijos fakulteto dėstytojais ir Lietuvos istorijos instituto mokslininkais. Iniciatyvinė grupė rengia užduotis ir organizuoja atliktų užduočių vertinimą. Renginio partneriai: Lietuvos edukologijos universiteto Istorijos fakultetas, leidykla „Šviesa“, Lietuvos istorijos instituto Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorijos skyrius, Vilniaus miesto savivaldybės Švietimo skyrius.

Publikuota: 2016-04-26 10:03
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika