MUZIKINIS PARNASAS. Mitai prancūzų baroko muzikoje

Renginio data: 2015m.Rugsėjo0915 d.19:00 - 20:30 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didžioji renesansinė menė
Aktualu iki 2015-09-15
Renginio tipas:
Koncertas
Renginio tipo nr.:
12

Marie Friederike Schöder – sopranas (Vokietija)
Ansamblis Luxurians (Vokietija):
Daniel Deuter – smuikas
Anna Fusek – smuikas, išilginės fleitos
Irene Klein – viola da gamba
Alina Rotaru – klavesinas.

XVIII a. Prancūzijoje baroko intelektualai ir menininkai labai domėjosi mitologija ir žavėjosi dievų idealizuotomis dorybėmis. Prancūzų baletas buvo puiki vieta įspūdingoms istorijoms realizuoti, tačiau pirmuosius tris to amžiaus dešimtmečius dėmesys krypo į sparčiai besivystančią ir kultūrinį gyvenimą stimuliuojančią baroko kantatą, nereikalaujančią jokių sudėtingų techninių sprendimų ir logistikos.

Visame pasaulyje kaip solistai, kamerinių ansamblių ir baroko orkestrų muzikantai aktyviai koncertuojantys kolektyvo „Luxurians“ nariai ir Tarptautinio J. S. Bacho konkurso nugalėtoja Marie Friederike Schöder pademonstruos, kad muzikos kalbos turtingumą ir dramatiškumą galima atskleisti nenaudojant vizualinių priemonių. Atlikėjai įrodys, kad kantata – tai ideali platforma artistiškumui reikštis ir apipynę negirdėtomis eilėmis nuneš klausytojus susitikti su senovės dievais.

Renginio organizatorius - Viešoji koncertinė įstaiga „Banchetto musicale“ 
Partneris – Valdovų rūmų muziejus

Publikuota: 2015-08-27 15:49
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika