EURO PARODA Šeimos diena

Renginio data: 2014m.Gruodžio1207 d.11:00 - 16:00 Visi renginiai
Aktualu iki 2014-12-07
Renginio tipas:
Popietės
Renginio tipo nr.:
20

Renginyje kviečiamos apsilankyti šeimos su mažais ir jau ūgtelėjusiais vaikais. Šeimos dienos metu tėveliams ir vaikams netrūks įvairios veiklos kūrybinėse dirbtuvėse – veiks galvosūkių, meno, geografijos ir žinių kampeliai.

Aktorių trupė „Teatriukas“ šeimas kvies pasižiūrėti interaktyvaus muzikinio pasirodymo ir jame dalyvauti. Aktoriai kartu su vaikais keliaus po Europą – aplankys įvairias šalis ir bandys pažinti valstybių simbolius.

Šeimos dienos programa

11:30–12:15 Interaktyvus muzikinis „Teatriuko“ pasirodymas. Vietų skaičius ribotas. Maloniai kviečiame registruotis užpildant toliau nurodytą formą.

12:15–16:00 Užsiėmimai visai šeimai galvosūkių, meno, žinių ir geografijos kampeliuose.

„Teatriukas“ – profesionalių, nepriklausomų aktorių trupė, vaidinanti, dainuojanti, organizuojanti šventes vaikams ir suaugusiesiems visoje Lietuvoje. „Teatriuką“ 1998 m. rudenį įkūrė trys draugai Vilniaus universitete aktoriaus-filologo specialybę įgiję aktoriai Dalia Mikoliūnaitė, Žilvinas Ramanauskas ir Arturas Varnas.

Renginys nemokamas, tačiau maloniai paršome registruotis čia.

Publikuota: 2014-10-21 11:00
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika