Koncertas „Senoji Vilniaus muzika“

Renginio data: 2014m.Gruodžio1205 d.19:00 - 20:30 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didžioji renesansinė menė
Aktualu iki 2014-12-05
Renginio tipas:
Koncertas
Renginio tipo nr.:
12

Šalies ir tarptautinį pripažinimą pelnęs Vilniaus kultūros centro moterų choras „Liepos“ kviečia į jubiliejinį koncertų ciklo baigiamajį koncertą – „Senoji Vilniaus muzika“.

Koncerto programoje skambės Vladislovo iš Gelniovo, Vaclovo Šamotuliečio, Jono Branto, Diomedeso Cato, Kristupo Klabono, Žygimanto Liauksmino kūriniai chorui a cappella. Išskirtinis vakaro kūrinys – Stanislavo  Moniuszkos Missa e-moll, kurį atliks vos ne prieš 50 metų jas dainavusios tuometinės „Liepaitės“.

Koncerte kartu su styginių kvartetu „ART VIO“ (Ingrida Rupaitė-Petrikienė (smuikas), Kristijonas Veslovas (smuikas), Tomas Petrikis (altas), Povilas Jacunskas (violančelė) ir Arūnas Kučinskas (kontrabosas)) pasirodys ir Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos „Liepaitės“ jaunių choras.

Moterų choras „Liepos“ jau 25 metus produktyviai dirbantis kolektyvas, kuris aktyviai koncertuoja ir įgyvendina įdomias bei originalias koncertines programas. Choras specialiai koncertui „Senoji Vilniaus muzika“ subūrė apie 90 buvusių ir esamų choro narių.

Bilietais prekiauja Valdovų rūmų muziejaus kasos bei www.bilietai.lt

Bilietų kainos 20–50 Lt

Organizatorius – Vilniaus kultūros centras
Partneris – Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai

Publikuota: 2014-05-30 14:13 Atnaujinta: 2014-07-24 10:44
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika