Koncertas „JAZZ – FOLK“ – Valstybinis choras „Vilnius“ su džiazuojančia programa

Renginio data: 2014m.Lapkričio1107 d.19:00 - 20:30 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didžioji renesansinė menė
Aktualu iki 2014-11-07
Renginio tipas:
Koncertas
Renginio tipo nr.:
12

Pirmą kartą Valdovų rūmuose Valstybinis choras „Vilnius“ drauge su ryškiausiomis džiazo žvaigždėmis – pianistu Artūru Anusausku, saksofonininku Vytautu Labučiu ir visų mylima Lietuvos dainininke Veronika Povilioniene – pristato unikalią programą „Jazz – Folk“.

Improvizuoti liaudies melodijų temomis nėra neįprasta, tačiau nauja tai, kad šis įvykis – pirmas profesionaliosios chorinės muzikos istorijoje. Šios programos rengėjas – Valstybinis choras „Vilnius“ (meno vadovas ir vyr. dirigentas Povilas Gylys, dirigentas Artūras Dambrauskas). Choras, publikos puikiai pažįstamas iš pristatytų įdomių, šiuolaikinių ir modernių projektų, šį kartą nustebins unikaliais ir užburiančiais liaudies melodijų sąskambiais, atliekamais Valdovų rūmų aplinkoje drauge su žymiausia liaudies dainų dainininke Veronika Povilioniene ir improvizacijos meistrais: saksofonininku Vytautu Labučiu ir pianistu Artūru Anusausku. Šie menininkai, vedami muzikinių ambicijų, kūrybiškumo, meistriškumo bei muzikinių improvizacijų šmaikštumo, pristatys originalias liaudies dainų ir lietuvių kompozitorių improvizacijas.

Choro ir garsių muzikantų atliekamos lietuviškos melodijos, pasitelkus improvizacijos ir džiazo elementus, suskamba naujai, stebina originalumu. Neabejojame, kad ši programa, išgirsta ir pamatyta Valdovų rūmuose, Jums paliks neišdildomą įspūdį.                                                                                                                                                                                                   

Atlikėjai: Valstybinis choras „Vilnius“ (meno vadovas ir vyr. dirigentas Povilas Gylys, dirigentas Artūras Dambrauskas), Veronika Povilionienė (vokalas), Artūras Anusauskas (fortepijonas), Vytautas Labutis (saksofonas). Koncerto vedėjas – muzikologas Viktoras Gerulaitis.

Koncerto fotografas Vytautas Dranginis
Bilietus platina Bilietupasaulis.lt bei Valdovų rūmų muziejaus kasos
Daugiau informacijos www.chorasvilnius.lt

Koncerto organizatorius Valstybinis choras „Vilnius“

Publikuota: 2014-10-20 12:54 Atnaujinta: 2014-10-23 13:32
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika