Vieša paskaita „Idėjos ir įtakos: augmenijos ir gyvūnijos pasaulio atspindžiai gobelenų mene“

Renginio data: 2014m.Spalio1011 d.16:00 - 17:00 Visi renginiai
Valdovų rūmų Lankytojų vestibiulio auditorija
Aktualu iki 2014-10-11
Renginio tipas:
Vieša paskaita
Renginio tipo nr.:
19

Tarptautinės parodos renginių ciklą tęsia Valdovų rūmų muziejaus dailės istorikės Ritos Lelekauskaitės vieša paskaita „Idėjos ir įtakos: augmenijos ir gyvūnijos pasaulio atspindžiai gobelenų mene“. Paskaitoje bus kalbama apie gobelenų su vadinamųjų didžialapių augalų motyvais atsiradimą ir raidą, gyvūnų ir augalų atvaizdų pavyzdžių migraciją. Klausytojai bus supažindinami su sodo, peizažiniuose ir medžioklės parkų gobelenuose vaizduojamų gyvūnų vieta įvairių laikotarpių žmonių pasaulėžiūroje ir buityje. Taip pat su mitologinėmis būtybėmis, tokiomis kaip vienragis arba grifonas, užėmusiais svarbią vietą visuomenės gyvenime, ir jų galimais kilmės šaltiniais bei legendomis. Be to, bus kalbama apie Viduramžių ir Renesanso mokslą, padėjusį formuoti gobelenuose vaizduojamų augalų ir gyvūnų pavidalą ir simbolius.

Renginys nemokamas, tačiau maloniai prašome iš anksto registruotis tel. tel. (8 5) 262 0067, el. p. renginiai@valdovurumai.ltwww.valdovurumai.lt/registracija.
Daugiau apie parodos renginius el. p. renginiai@valdovurumai.lt, tel. (8 5)  262 0067

Rengėjai pasilieka teisę keisti renginių datas ir dalyvius.

Publikuota: 2014-09-09 15:42 Atnaujinta: 2014-09-16 10:26
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika