Jubiliejinis Vladimiro Prudnikovo koncertas „Mano kelias…“

Renginio data: 2014m.Balandžio0426 d.19:00 - 20:30 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didžioji renesansinė menė
Aktualu iki 2014-04-26
Renginio tipas:
Koncertas
Renginio tipo nr.:
12

Dalyvauja

Operos solistas, profesorius, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Vladimiras Prudnikovas
Profesoriaus auklėtiniai – dainavimo klasės studentai
Valstybinio pučiamųjų instrumentų orkestro „Trimitas“ vyriausiasis dirigentas Ugnius Vaiginis

Vakarą ves Sigita Stankevičiūtė.

Koncerte skambės gražiausios arijos, populiarios melodijos ir duetai, taip pat bus gimtadienio staigmenų.

Bilietų kaina 20–50 Lt
Bilietus galima įsigyti Valdovų rūmų ir Bilietai.Lt kasose bei internetu www.bilietai.lt

65-erių metų sukaktį švenčiantį Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatą, profesorių Vladimirą Prudnikovą šiandien pelnytai galime vadinti Lietuvos bosų Maestro, sukaupusiu įspūdingą vokalinės muzikos repertuarą, sukūrusiu 45 įsimintinus vaidmenis: Mefistofelis (Ch. Gounod operoje „Faustas“), Borisas Godunovas, Pimenas (M. Musorgskio operoje „Borisas Godunovas“), Sparafučilė (G. Verdi operoje „Rigoletas“) ir kt.

Vladimiro Prudnikovo meniniai laimėjimai buvo įvertinti Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino III laipsnio ordinu (1996 m.). Taip pat jis pagerbtas ir ypatingu apdovanojimu – tapo pirmuoju Lietuvos dainininku, pelniusiu nepriklausomos Lietuvos Nacionalinę premiją (1997 m.).

Solistas yra koncertavęs ir kviečiamas dainuoti įvairių pasaulio šalių koncertų salėse ir operos teatruose: Didžiojoje Britanijoje, Italijoje, Ispanijoje, Olandijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Japonijoje ir kt. Dainininkas tarptautinį pripažinimą pelnė atlikęs Boriso vaidmenį M. Musorgskio operoje, kuri skambėjo Sankt Peterburgo operos teatro, Niujorko teatro „City Opera“, Paryžiaus teatro „Théâtre des Champs-Élysées“ scenose, Italijoje bei Japonijoje.

Šio solisto dainavimo menas ir profesionalumas ypač dera su nuostabiu aktoriniu talentu. Galbūt tai ir yra viena iš priežasčių, kodėl Maestro scenoje sukurti vaidmenys patraukia savo tikroviškumu ir įsimena ilgam.

„Operinio meno jėga yra meninių savybių visuma: balso tembro spektras, meistriškumas ir žinios. Tik protas ir širdis žmogaus balsą pripildo grožio, paverčia jį menu“, – sakė Vladimiras Prudnikovas.

Organizatorius – Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“
Partneris – Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai

Publikuota: 2014-03-28 17:04 Atnaujinta: 2014-04-09 15:07
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika