Tėvo diena Valdovų rūmuose

Renginio data: 2013m.Birželio0602 d.10:00 - 18:00 Visi renginiai
Valdovų rūmai
Aktualu iki 2013-06-02
Renginio tipas:
Visi renginiai
Renginio tipo nr.:
1

Tėvo dieną tėčiai su nepilnamečiais vaikais lankysis nemokamai

Sveikiname su artėjančia Tėvo diena ir kviečiame 2018 m. birželio 2 d., sekmadienį, visus tėčius su nepilnamečiais vaikais apsilankyti Valdovų rūmuose nemokamai.

Jūsų laukia

Edukacinė ekskursija „Ne tik valdovas, bet ir tėtis“

Kad valstybė klestėtų, iždas pilnėtų, o kaimyninių valstybių valdovai gerbtų, kiekvienas valdovas privalėjo rūpintis, kas po jo užims sostą, todėl geras valdovas turėjo būti ir rūpestingas tėtis. Iš istorinių šaltinių žinome, kad dauguma Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų turėjo gausias šeimas, štai didžiojo kunigaikščio Gedimino šeimoje užaugo 13 vaikų, jo sūnus Algirdas iš dviejų santuokų susilaukė apie 20 vaikų, Algirdo anūkas Kazimieras išaugino 13 vaikų. Kaip buvo auklėjami valdovų sūnūs? Ar vienodai buvo lavinami vyresnieji ir jaunesnieji? Kuo skyrėsi berniukų ir mergaičių ugdymas, ar mergaitė galėjo tapti valdove?

Apie visa tai pakalbėsime edukacinėje ekskursijoje.
2019 m. birželio 2 d., sekmadienį, 12.30 val. Registruotis čia
Edukacinės ekskursijos trukmė – 1 val.
Edukacinių užsiėmimų kainos (kitų mokesčių nėra): https://www.valdovurumai.lt/lankytojams/edukacija

Žaidimas „Tapk tyrėju: savarankiškai išsiaiškink Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų giminystės ryšius“ 
2019 m. birželio 2 d., sekmadienį, 12.00–16.00 val.

Visus tėčius, besidominčius Lietuvos valdovų genealogija, su savo vaikučiais kviečiame atvykti į Valdovų rūmų muziejų ir pirmiausia kartu su nemokamu bilietu pasiimti užduočių knygelę „Gediminaičiai“ – analizuodami stenduose bei vitrinose nurodytą informaciją, galėsite susipažinti su rūmų šeimininkų Gediminaičių genealogija, išsiaiškinti Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų valdymo seką ir giminystės ryšius.

Užpildykite knygelę, išspręskite joje esantį kryžiažodį ir atneškite prie kasų – už teisingus atsakymus gausite dovanėlę.


Nuo birželio 1 d. Valdovų rūmai pradeda vasaros sezoną ir iki rugpjūčio 31 d. prailgina įprastą darbo laiką. Visomis savaitės dienomis muziejus darbą pradės 10.00 val. Pirmadieniais, antradieniais ir trečiadieniais lankytis Valdovų rūmų muziejuje bus galima iki 18.00 val., o likusias tris dienas iki sekmadienio – iki 20.00 val., sekmadienį – iki 18.00 val.

Publikuota: 2019-05-28 09:48 Atnaujinta: 2019-05-28 12:17
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika