Ekskursija po tarptautinę parodą su muziejaus gidu (14 val.)

Renginio data: 2012m.Birželio0606 d.14:00 - 15:30 Visi renginiai
Valdovų rūmų Lankytojų vestibiulis
Aktualu iki 2012-06-06
Renginio tipas:
Teminė ekskursija
Renginio tipo nr.:
5

Parodoje pristatomas Europos dailės paveldas iš žymaus italų kolekcininko ir meno mecenato Džordžo Baračio (Giorgio Baratti) kolekcijos – garsių XIV–XVIII a. Italijos dailininkų ir skulptorių kūrinių rinkinys bei kiti Europos šalių menininkų darbai. Keliaudami po parodą, susipažinsime su europietiškos kultūrinės tapatybės ištakomis – religiniais ir pasaulietiniais siužetais, daugelį amžių plėtotais Europos mene, ir ieškosime juose lietuviškų ženklų. Dauguma parodoje eksponuojamų dailės kūrinių reprezentuoja laikotarpį, kai Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rezidencija Vilniuje buvo europinio lygio kultūros ir meno centras. Lietuvos ir Lenkijos valdovai iš Jogailaičių bei Vazų dinastijų užsakydavo paveikslus pas garsiausius to meto Europos dailininkus arba per tarpininkus jų kūrinių įsigydavo Romoje, Florencijoje, Venecijoje, Neapolyje ir kituose miestuose. Meno vertybės Vilnių ir Lietuvos Didžiąją Kunigaikštystę pasiekdavo ir kitais būdais: valdovams jas dovanodavo kitų šalių karaliai, kunigaikščiai, didikai. Parodoje galima išvysti įvairias Italijos regionų tapybos mokyklas pristatančių dailės kūrinių. Kviečiame pasigėrėti meistriškumu tų menininkų, kurių darbų būta istorinėse Lietuvos valdovų, didikų, Bažnyčios hierarchų kolekcijose, vėliau istorijos negandų sunaikintose ar išblaškytose po pasaulį.

Kviečiame į pasimatymą su italų meistrais Vilniuje!

Ekskursijos kaina
Užsiregistravusiam pavieniam lankytojui – 2,00 Eur + lankytojo bilietas (IV maršrutas)

Ekskursija vedama lietuvių kalba ne didesnei nei 15 asmenų grupei
 

Padėkite mums užtikrinti Jūsų saugumą, todėl:

  1. Dėvėkite apsaugines veido priemones.
  2. Neikite į muziejų ir supraskite, jei būsite neįleisti, jei Jūsų kūno temperatūra aukštesnė nei 37,2 °C arba turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų simptomų, tokių kaip sloga, čiaudulys, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas.
  3. Atvykę į muziejų, būtinai dezinfekuokite rankas.
  4. Drabužius ir daiktus palikite daiktų saugojimo kamerose.
  5. Muziejuje laikykitės saugaus 1–2 metrų atstumo tarp lankytojų grupių ir darbuotojų.
  6. Laikykitės kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo.
  7. Jei reikia bendrauti tiesiogiai, neužtrukite ilgiau nei 15 min.
  8. Kasose aptarnausime po 1 lankytoją, taip pat jei galite, prašytume atsiskaityti saugiau – banko kortele.
Publikuota: 2020-05-29 15:45 Atnaujinta: 2020-06-05 09:26
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika