Valdovų rūmų muziejaus kultūros turizmo populiarinimo misija parodoje „Adventur“

2014 m. sausio 24–26 d. Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai dalyvavo parodų centre „Litexpo“ surengtoje tarptautinėje turizmo, laisvalaikio ir sporto parodoje „Adventur“. Antrus metus iš eilės vykstančiame renginyje muziejus buvo pristatytas ne tik kaip unikalus kultūros paveldo objektas arba kultūrinių bei reprezentacinių renginių, ekskursijų ir edukacinių užsiėmimų vieta, bet ir kaip ypatingą misiją – reprezentuoti Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istoriją bei Europos kultūros paveldą Lietuvoje – įgyvendinanti institucija.

Tarptautinėje turizmo, laisvalaikio ir sporto parodoje „Adventur“ veikiančiame Valdovų rūmų muziejaus stende lankytojai galėjo pabendrauti su muziejaus specialistais, sužinoti apie vykdomus projektus bei įvairialypę veiklą, susipažinti ne tik su muziejaus leidiniais, bet ir su unikaliais archeologiniais radiniais ar jų kopijomis bei įvairiomis muziejinėmis vertybėmis.

Visos įsimintinos akimirkos įamžintos Valdovų rūmų muziejaus nuotraukų galerijoje.

Publikuota: 2014-02-04 10:26 Atnaujinta: 2014-02-04 10:30
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika