Valdovų rūmuose paminėta Tarptautinė žmonių su negalia diena

Fiksavimo data:
2013-11-26
Fotografas:
Vytautas Abramauskas

2013 m. lapkričio 26 d., antradienį, minint Tarptautinę žmonių su negalia dieną, Valdovų rūmuose surengtos kelios dešimtys nemokamų edukacijos užsiėmimų ir ekskursijų, kuriose iš įvairių Lietuvos rajonų atvykę neįgalieji susipažino su muziejaus Rūmų istorinės bei architektūrinės raidos ir Rūmų atkurtų istorinių reprezentacinių interjerų ekspozicijomis.

Apsilankę Valdovų rūmuose, svečiai vyko į Lietuvos nacionalinę filharmoniją, kurioje surengtas Tarptautinei žmonių su negalia dienai paminėti skirtas koncertas „Esame drauge“.

Tarptautinė žmonių su negalia diena nuo 1992 m. kasmet minima gruodžio 3 d. Tokiu būdu jau daugiau nei dvidešimt metų Jungtinių Tautų Organizacija kviečia atkreipti dėmesį į neįgaliųjų problemas, primena apie jų lygiateisį naudojimąsi visomis žmogaus teisėmis ir laisvėmis, kurias deklaruoja Jungtinių Tautų Neįgaliųjų teisių konvencija.

Publikuota: 2013-11-26 19:17 Atnaujinta: 2014-02-17 15:27
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika