Valdovų rūmuose – Ispanijos užsienio reikalų ir bendradarbavimo ministro vizitas

Fiksavimo data:
2013-10-29
Fotografas:
Vytautas Abramauskas

2013 m. spalio 29 d. Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose apsilankė Ispanijos užsienio reikalų ir bendradarbiavimo ministro Chosė Manuelio Garsijos-Margalo (José Manuel García-Margallo) vadovaujama delegacija.

Svečiai susipažino su Valdovų rūmų istorine ir architektūrine raida bei istoriniais reprezentaciniais interjerais, apžiūrėjo muziejaus nuolatines ekspozicijas ir į jas integruotą tarptautinę parodą „Jadvygos Jogailaitės brangenybių skrynutė. Šedevras iš Valstybinio Ermitažo rinkinių“.

Ispanijos užsienio reikalų ir bendradarbiavimo ministras neslėpė susižavėjimo Valdovų rūmų muziejumi – geri įspūdžiai jam sukėlė minčių apie galimybes užmegzti ryšius su Ispanijoje veikiančiais panašaus pobūdžio muziejais. Šia idėja jis pasidalijo su Ispanijos ambasadoriumi Lietuvoje Migeliu Ariasu Estevezu (Miguel Arias Estévez) ¬– pasak jo, abiejų valstybių kultūros įstaigos ir muziejai išties gali suorganizuoti daug įdomių kultūros projektų, renginių bei parodų.

Publikuota: 2013-10-31 09:24 Atnaujinta: 2013-11-26 19:12
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika