Valdovų rūmuose – dešimttūkstantoji lankytoja

Fiksavimo data:
2013-07-19
Fotografas:
Vytautas Abramauskas

Nuo oficialaus Nacionalinio muziejaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų atidarymo juos jau apžiūrėjo 10 tūkstančių lankytojų, o jubiliejine lankytoja liepos 19 d., penktadienį, 13.48 val. tapo vilnietė lietuvių kalbos mokytoja Viktorija Kvetkauskaitė. 

Nacionalinio muziejaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų direktorius dr. Vydas Dolinskas ir jo pavaduotoja dr. Jolanta Karpavičienė jai įteikė nemokamą bilietą ir individualią ekskursiją su gidu, taip pat – albumą apie Valdovų rūmus, suvenyrų ir gėlių.

Jubiliejinės lankytojos sveikinimo akimirkas stebėjo žurnalistai – jos liks įamžintos ir Valdovų rūmų galerijoje.

Susiję įrašai

Naujienos

Jubiliejine Valdovų rūmų lankytoja tapo lietuvių kalbos mokytoja

20130719

Nuo oficialios Valdovų rūmų atidarymo dienos aplankiusiųjų ekspozicijas skaičiui pasiekus dešimt tūkstančių, Nacionalinio muziejaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų vadovai dr. Vydas Dolinskas ir dr. Jolanta Karpavičienė visų muziejaus darbuotojų vardu apdovanojo jubiliejinę lankytoją. Ja tapo vilnietė lietuvių kalbos mokytoja Viktorija Kvetkauskaitė.

Plačiau

News

Publikuota: 2013-07-19 16:29 Atnaujinta: 2013-07-22 12:56
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika