Dr. Marko Borelos paskaita „Italijos medžioklės pilys: dvarų papročiai ir kraštovaizdis“

Fiksavimo data:
2013-04-25

Žymus italų paveldosaugininkas, architektas restauratorius dr. Markas Borela (Marco Borella) Vilniaus paveikslų galerijoje susirinkusią publiką supažindino su karališkąja medžiokle, kuri buvo populiari Europos valdovų dvaruose, jos ritualais ir formomis. Renginio metu pristatyti medžioklės rūmai nuo Kastel del Montės pilies (Castel del Monte, XIII a.) iki pat Stupinidžių rezidencijos (Stupinigi, XVIII a.). Juose atsispindi aristokratiškojo medžioklės meno klestėjimo šimtmečiai Italijoje.

2013 m. balandžio 25 d. įvykusi paskaita – viena iš Europos valstybių valdovų rūmų pristatymo programos dalių. Tokio pobūdžio renginiuose žymūs Europos paveldosaugininkai, muziejininkai, meno istorikai, archeologai, istorikai ir kiti specialistai Valdovų rūmų muziejaus kvietimu supažindina su kitų Europos šalių valdovų rūmais ir jų dvarų tradicijomis. Dr. M. Borela yra ir Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų atkūrimo oficialus konsultantas.

Publikuota: 2013-04-26 11:05 Atnaujinta: 2013-04-29 08:09
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika