Virtuali paroda „Piešti jausmą...“

Kviečiame pasigrožėti Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos moksleivių darbais, sukurtais piešiant iš natūros tarptautinės parodos „Baroko skulptūros mistika: Johanas Georgas Pinzelis ir kiti XVIII a. Lvivo meistrai“ edukaciniame-kūrybiniame užsiėmime „Jausmų šešėliai“. Skulptūrų eskizus piešė Dailės skyriaus aštuntokai, Vidmanto Jusionio, Arvydo Baltrūno ir Rimos Karpavičienės mokiniai. Eskizavimo objektai – savarankiškai pasirinktos šventųjų figūros ir tam tikros jų detalės.

Nuotraukų galerijoje pateikiami ne tik galutiniai piešiniai, bet ir nuo rezultato neatsiejamo kūrybinio proceso vaizdai, atspindintys, kaip tie eskizai buvo sukurti. Akcentuojamas neįprastas potyris: magiškas piešimas aptemdytoje muziejaus erdvėje, į amžinybę žvelgiančių skulptūrų apsuptyje, fone skambant Baroko muzikai. Kūriniai liudija apie jausmingumo, ekspresijos, judesio ir teatrališkų kontrastų, būdingų XVIII a. skulptūrai, menines paieškas.

Eskizų atlikimo technika – minkštos priemonės (anglis, pastelė, įvairūs minkšti pieštukai), toninis popierius, fiksatorius. Kūrybinį užsiėmimą vedė edukatorė dailininkė Gretė Ginaitytė.

Publikuota: 2022-04-07 Atnaujinta: 2022-04-12 11:20
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika