Valdovų rūmų muziejaus bičiulių, partnerių ir rėmėjų vakaro akimirkos

Fiksavimo data:
2017-03-23
Fotografas:
Mindaugas Kaminskas

2017 m. kovo 23-iosios vakarą, kviesdama pasiklausyti žinomų solistų Onutės Kolobovaitės, Jeronimo Miliaus bei pianisto Felikso Zakrevskio muzikinės programos ir pamatyti neseniai įsigytas, tačiau dar niekur nerodytas meno vertybes – Lenkijos karalių ir Lietuvos didžiųjų kunigaikščių Vladislovo Vazos ir Augusto Stipriojo portretus, Nacionalinio muziejaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų bendruomenė pratęsė tradiciją kartą per metus pabūti kartu ir padėkoti visiems geradariams už tai, kad visus metus buvo ir dirbo kartu.

Susiję įrašai

Naujienos

Valdovų rūmų muziejaus bendruomenė dėkoja savo bičiuliams, partneriams ir rėmėjams!

20170324

2017 m. kovo 23-iosios vakarą, kviesdama pasiklausyti žinomų solistų Onutės Kolobovaitės, Jeronimo Miliaus bei pianisto Felikso Zakrevskio muzikinės programos ir pamatyti neseniai įsigytas, tačiau dar niekur nerodytas meno vertybes, Nacionalinio muziejaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų bendruomenė pratęsė tradiciją kartą per metus pabūti kartu ir padėkoti visiems geradariams už tai, kad visus metus buvo ir dirbo kartu.

Plačiau

News

Publikuota: 2017-03-24 14:39
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika