Prezidento rinkimų rezultatai – BNS spaudos konferencijoje Valdovų rūmuose

Baltijos šalių naujienų agentūra „Baltic News Service“ 2024 m. gegužės 27 d., po Lietuvos Prezidento rinkimų II turo, žurnalistus pakvietė į spaudos konferenciją Valdovų rūmų muziejuje. Tradiciškai po svarbiausių Lietuvoje rinkimų čia rengiamose spaudos konferencijose visi rinkimų dalyviai ar partijų, atskirų sąrašų atstovai aptaria rezultatus. 2024 m. gegužės 26 d. Lietuvos Prezidento rinkimų II ture dalyvavo du kandidatai: Prezidentas Gitanas Nausėda ir Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė. Rinkimus laimėjo G. Nausėda.
 
Antrai kadencijai perrinktas Prezidentas Gitanas Nausėda spaudos konferencijoje žurnalistams teigė, kad ir toliau ketina likti aktyviu ekonominėje politikoje, skatinti karinę ir politinę paramą Ukrainai, stiprinti Lietuvos karines galias. Jis taip pat dėkojo žmonai Dianai ir dukterims, kurios, pasak jo, yra didžiosios jo psichologės ir palaikytojos.
 
Ketvirtadalį rinkėjų balsų surinkusi Premjerė Ingrida Šimonytė pasveikino išrinktąjį Prezidentą ir padėkojo palaikymą jai išreiškusiems žmonėms. Taip pat vardijo artimiausius darbus, kuriuos turės nuveikti Lietuvos Vyriausybė.
 
„Tas pasitikėjimas, kurį gavau asmeniškai, man yra labai svarbus, jis yra esminė mano darbo motyvacija, kuri motyvuoja dirbti toliau. Prasidėjo pirmadienis, nauja darbo savaitė, nauji darbai, nauji įsipareigojimai, dirbame toliau“, – kalbėjo I. Šimonytė.
 
 
Nuotraukų autorius – Lukas Balandis / BNS

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Dr. Tomos Zarankaitės-Margienės ir kolegų archeologų knyga – „Top 30“ knygų sąraše!

20240614

15min.lt vyr. redaktoriaus pavaduotojas Audrius Ožalas parengė 30-ies geriausių negrožinės literatūros knygų sąrašą. Labai džiaugiamės, kad Valdovų rūmų muziejaus kultūros istorikė dr. Toma Zarankaitė-Margienė, kartu su kitais autoriais – dr. Giedre Piličiauskiene ir dr. Povilu Blaževičiumi, išrinkta kaip vieno geriausių leidinių autorė. Kolektyvinė monografija „Šunys Lietuvoje XIII–XVIII amžiuje“ (Vilniaus universiteto leidykla) buvo pristatyta šiais metais per knygų mugę.

Plačiau

Vasarą Valdovų rūmų muziejus dirba ilgiau!

20240531

Pradedame vasaros sezoną, kuris bus pilnas puikios muzikos, kino bei istorijos. Taip pat ilgėja muziejaus darbo laikas ir jame galėsite apsilankyti visomis savaitės dienomis!

MUZIEJAUS DARBO LAIKAS VASARĄ (birželio 1 d. – rugpjūčio 31 d.):
I, II, III, VII 10.00–18.00
IV, V, VI 10.00–20.00
 

Plačiau

Publikuota: 2024-05-27 18:01 Atnaujinta: 2024-05-27 18:14
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika