Vasario 16-ąją Valdovų rūmuose apsilankė Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Ankstų Vasario 16-osios rytą, dar prieš prasidedant oficialiems, iškilmingiems Valstybės atkūrimo dienos renginiams į Valdovų rūmų muziejų užsuko Prezidentė Dalia Grybauskaitė.
 
Prezidentė pasveikino muziejaus darbuotojus su Valstybės švente ir aplankė atnaujintą Valdovų rūmų muziejaus mecenato doc. Prano Kiznio paveikslų galeriją, pasidžiaugė, kad rūmai kas kartą, jai apsilankius, vis gražesni. Jos Ekscelencija domėjosi Renesanso epochos paveikslų autoriais ir vaizduojamais siužetais, klausė, kuriuos meno kūrinius mecenatas jau padovanojo Valdovų rūmų muziejui, taip pat prisiminė pirmuosius muziejaus gyvavimo metus ir lygino juos su šia diena: „Prisimenu tuščias erdves. Šiandien jau visai kitas vaizdas“, – šypsodamasi dalijosi D. Grybauskaitė.
 
Prezidentė atsakė ir į kelis lrt.lt naujienų portalo vadovo Mindaugo Jackevičiaus klausimus LRT telemaratonui „Radarom“, išreikšdama tvirtą palaikymą kovojančiai Ukrainai. 

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Vasarą Valdovų rūmų muziejus dirba ilgiau!

20240531

Pradedame vasaros sezoną, kuris bus pilnas puikios muzikos, kino bei istorijos. Taip pat ilgėja muziejaus darbo laikas ir jame galėsite apsilankyti visomis savaitės dienomis!

MUZIEJAUS DARBO LAIKAS VASARĄ (birželio 1 d. – rugpjūčio 31 d.):
I, II, III, VII 10.00–18.00
IV, V, VI 10.00–20.00
 

Plačiau

Dr. Tomos Zarankaitės-Margienės ir kolegų archeologų knyga – „Top 30“ knygų sąraše!

20240614

15min.lt vyr. redaktoriaus pavaduotojas Audrius Ožalas parengė 30-ies geriausių negrožinės literatūros knygų sąrašą. Labai džiaugiamės, kad Valdovų rūmų muziejaus kultūros istorikė dr. Toma Zarankaitė-Margienė, kartu su kitais autoriais – dr. Giedre Piličiauskiene ir dr. Povilu Blaževičiumi, išrinkta kaip vieno geriausių leidinių autorė. Kolektyvinė monografija „Šunys Lietuvoje XIII–XVIII amžiuje“ (Vilniaus universiteto leidykla) buvo pristatyta šiais metais per knygų mugę.

Plačiau

Publikuota: 2024-02-16 16:26 Atnaujinta: 2024-02-16 16:59
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika