Valdovų rūmų Didžiajame kieme – miesto čiuožykla

Per Kalėdas viso pasaulio miestų erdvės, nuo Vienos rotušės aikštės Austrijoje iki Rokfelerio centro Niujorke, virsta magiškomis ledo čiuožyklomis, ir Vilnius – ne išimtis. Šią žiemą vilniečių ir miesto svečių lauks ypatinga ledo čiuožykla – jau nuo gruodžio 2 d. ji visiems atvers duris Vilniaus Valdovų rūmų Didžiajame kieme.
 
„Sunku įsivaizduoti Kalėdų laikotarpį be čiuožyklos Vilniuje – tai jau tradicija. Šiemet visas Kalėdų miestelis ir svarbiausi akcentai įsikurs vienoje teritorijoje – sostinės širdyje“, – sako Vilniaus vicemerė Simona Bieliūnė.
 
Iškilioje istorinėje vietoje stovėsiančioje 700 kv. m ploto čiuožykloje kasdien vyks bent aštuoni čiuožimo seansai, iš kurių pirmi du – 10.00 val. ir 11.15 val. – bus nemokami (darbo dienomis – senjorams ir vaikams iki 14 m., savaitgaliais – visiems).
 
„Labai tikime šiuo projektu ir jo tęstinumu, – apie „Vilniaus Valdovų rūmų ledą“ kalbėjo vienas organizatorių, Lietuvos čiuožimo federacijos prezidentas Vytautas Jasutis. – Manome, kad Vilniui, kaip miestui, tai didelis žingsnis dar arčiau žymiausių pasaulio sostinių, kuriose Kalėdoms kasmet skiriama ypač daug dėmesio, ir tokios pramogos tampa didžiuliu traukos objektu tiek miesto gyventojams, tiek turistams. Kviečiame visus tapti istorijos dalimi!“
 
Seansas „Vilniaus Valdovų rūmų ledo“ čiuožykloje truks 45 minutes, kaina suaugusiesiems – 7 Eur, vaikams – 5 Eur bilietus perkant renginio vietoje. Bilietus įsigyti galima ir internetu, svetainėje kakava.lt.
 
Ledo čiuožykla – tik viena iš projekto „Vilniaus Valdovų rūmų ledas“ dalių. Čia kiekvieną vakarą bus galima išvysti ir ledo šou „Legenda. Vilniaus sapnas“ ar aplankyti Kalėdų Senelį jo rezidencijoje. Šalia čiuožyklos esančioje scenoje vyks įvairūs šventiniai pasirodymai, kuriuos bus galima stebėti iš beveik 1000 vietų, įrengtų pastatytose tribūnose, o prie pat Valdovų rūmų įsikurs kalėdinės krautuvėlės, viliosiančios pasimėgauti karštais gėrimais ir kulinariniais gardėsiais.
 
Daugiau informacijos valdovurumuledas.lt

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Dienos stovyklos vaikams – įsimintiniausioms vaikų vasaros akimirkoms!

20240710

Muziejus – puiki vieta praleisti laiką smalsiems ir gudriems bendraminčiams. Valdovų rūmų muziejaus edukatoriai pakvietė būsimų antrų–penktų klasių mokinius į penkių dienų pažintinę kelionę po Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istoriją – dienos stovyklas vaikams „Karūnos akademija“. Padedant Valdovų rūmų muziejaus darbuotojams (archeologams, restauratoriams, istorikams, genealogijos, heraldikos ir kitų paslaptingų sričių specialistams), vaikai supažindinami su Lietuvos didžiaisiais kunigaikščiais. 

Plačiau

Per vasaros kaitrą Jus atgaivins muziejus!

20240710

Primename, kad lauke tvyrant pavojingiems karščiams Valdovų rūmų muziejuje visada rasite atgaivą: čia palaikoma 20-ties laipsnių temperatūra, dėl eksponatų saugumo kuriamas mikroklimatas yra malonus ir žmogui. Artimiausiomis dienomis meteorologų teigimu, oro temperatūra Vilniuje kils virš 30-ties laipsnių, todėl, jei anksčiau planavote užsukti į Valdovų rūmų muziejų, bet nespėjote to padaryti, dabar – puiki proga susipažinti su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kultūros istorija, paveldu.

Plačiau

Praėjusią savaitę į muziejų ėjo tūkstančiai žmonių

20240710

Praėjusią savaitę muziejuje būta per 10 tūkstančių apsilankymų, renginiuose, kurie vyko Valdovų rūmų muziejaus kiemuose, ar tik šiaip užsukusiųjų apsižvalgyti, susipažinti su čia esančiais atminties ženklais atėjo 40 tūkstančių žmonių. Muziejaus Archeologijos ir Atkurtų interjerų maršrutuose bei Didžiajame kieme vyko Dainų šventės Teatro diena, o Liepos 6-ąją lankytojų laukė nemokamos ekskursijos, kūrybiniai užsiėmimai, paskaitos ir filmų peržiūros.

Plačiau

Publikuota: 2023-12-01 17:15 Atnaujinta: 2023-12-01 17:19
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika