Valdovų rūmų muziejus sveikina su Lietuvos valstybės atkūrimo diena!

Švęsdami Vasario 16-ąją, savo Valstybės atkūrimo ir tautos vienijimo dieną, nuoširdžiai sveikiname visus, kurie šiandien yra su mumis Lietuvoje, ir tuos, kurie yra toli nuo mūsų, tačiau tokie patys kaip mes – besididžiuojantys valstybės atgimimo švente, bendra praeitimi ir paveldu.

Kasmet primindama mūsų valstybės raidą, ši data yra ne tiek žymė kalendoriuje, kiek mūsų, Lietuvos žmonių, išgyvenama dvasinė būsena: vis brandesnė ir tvirtesnė, prikelianti ir labiau mus vienijanti.

Tad ją puoselėkime ir auginkime – didžiuokimės būdami Lietuvos piliečiai ir padėkime išlikti mūsų tautai!

Valdovų rūmų muziejaus bendruomenė

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Sudalyvaukite apklausoje apie Valdovų rūmų muziejų

20231130

Mieli lankytojai,
kviečiame dalyvauti apklausoje, kurioje galėsite įvertinti Valdovų rūmų muziejaus teikiamas paslaugas. Mums labai svarbi Jūsų nuomonė. Pateikdami savo atsakymus ir rekomendacijas, padėsite mums tobulėti. Visada siekiame patenkinti Jūsų lūkesčius.

Plačiau

Vilniaus istorija – 7–8 metrai po žeme

20231130

#pažinkmus – dr. Rasa Gliebutė, Valdovų rūmų muziejaus vyriausioji archeologė. Besibaigiant jubiliejiniams Vilniaus metams, Rasa pasakoja apie atradimus, pakeitusius Vilniaus istoriją, ir mažai matomą, bet svarbų archeologo darbą. 
 

Plačiau

Gotikos epocha Lietuvoje – Valdovų rūmų muziejaus parodoje

20231201

Paskutiniais dešimtmečiais Valdovų rūmų muziejuje vykę archeologinių radinių tyrimai leido daugiau pažinti Gotikos epochą – jos interjerą, puošybos detales, susiformavusį stilių. Remiantis naujausiais tyrimais Valdovų rūmų muziejuje pristatyta paroda „Nuo vienaragio iki Trijų Karalių: gotikiniai kokliai iš Valdovų rūmų muziejaus rinkinių“. Čia atsiskleidžia pirmasis Europos dailės ir architektūros stilius, palikęs ryškius pėdsakus Lietuvos kultūros ir meno pavelde.

Plačiau

Publikuota: 2016-02-15 14:05
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika